Clout MMA 2 o której godzinie? Clout MMA 2 data i godzina. Godzina startu Clout MMA 2. Kiedy gala Clout MMA 2? Już w sobotę odbędzie się wyczekiwana gala od świeżej federacji na rynku freak fight. Na 28 października zaplanowano aż 12 walk, w tym jedną bonusową. Marcin Najman stoczy najpierw pojedynek z Lizakem, a w dodatkowym starciu zawalczy również z Adrianem Ciosem. Podczas main eventu Denis Załęcki zmierzy się z Daniel Omielańczuk.

Clout MMA 2 o której godzinie - Clout MMA 2 data i godzina

Minęły prawie trzy miesiące od poprzedniej gali i wreszcie przyszedł czas na Clout MMA 2. Federacja od dawna odkrywa kartę walk, a ostatecznie znalazło się na niej równo 12 pozycji. Niestety kilku zawodników odpadło zaledwie parę dni przed wydarzeniem.

Podczas drugiej edycji gali będziemy mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych i emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru, którą można obstawić wykorzystując Clout MMA kod promocyjny i zyskać 635 zł na start, Denis Załęcki zawalczy z Danielem Omielańczukiem. Jest to pierwsze starcie w historii freak fight, w którym może zmienić się formuła. Jeśli Bad Boy dwukrotnie złamie zasady, walka przechodzi z boksu do pełnego MMA.

Kiedy gala Clout MMA 2? O której godzinie Clout MMA 2?

Gala Clout MMA 2 jest zapowiedziana na sobotę, 28 października 2023 roku. Wydarzenie rozpocznie studio o godzinie 19:00.

O której pierwsza walka Clout MMA 2?

Pierwszym zestawieniem w karcie walk jest Mariusz "Super Mario" Sobczak vs Błażej "Skrzypas" Skrzypek. Ich pojedynek jest zaplanowany na 20:30. Jednak warto śledzić wyniki Clout MMA 2 od początku gali, aby niczego nie ominąć.

Harmonogram gali

Tym razem Clout MMA przygotowało aż 12 walk w harmonogramie - jedna z nich została ogłoszona dopiero na drugiej konferencji. Pierwszym pojedynkiem będzie starcie Super Mario ze Skrzypasem. Następnie do oktagonu wejdzie Remi Gruchała. Jego pojedynek z Dragonem będzie ostatnią darmową walką. W tym zestawieniu to właśnie Remi jest zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Poczas ostatniej konferencji została także ogłoszona dodatkowa, Halloweenowa walka. Federacja przedstawiła nową debiutantkę.. Gohę Magical! Zawodniczka zawalczy z Nikitą. Kolejną "bonusową" walką jest Najman vs Cios. Pojedynek będzie już drugim wyjściem Najmana podczas gali - najpierw zawalczy on z Lizakiem.

Jeśli chodzi o main event, według bukmacherów underdogiem jest Bad Boy. Denis ma za sobą już parę złamanych zasad, więc mało kto wróży mu dobry pojedynek. Natomiast Omielańczuk, który jest faworytem, ma za sobą sporo walk w profesjonalnych federacjach - takich jak KSW.

Co ciekawe, walka Holak vs Japczan nie odbędzie się w sobotę. Została ona przełożona na Clout MMA 3 z powodu kontuzji jednego z zawodników.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk na zbliżającą się galę Clout MMA 2:

 • [Boks, małe rękawice]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Daniel Omielańczuk
 • [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs. Adrian Cios (walka dodatkowa)
 • [K-1, małe rękawice]: Kamil Minda vs. Denis Labryga
 • [K-1, małe rękawice]: Gosia "Margaret" Magical vs. Nikola "Nikita" Biela
 • [K-1, małe rękawice]: Tomasz Sarara vs. Dawid "Crazy" Załęcki
 • [Boks, małe rękawice]: Albert "Dragon" Sosnowski vs. Remigiusz "Remi" Gruchała
 • [K-1, zmodyfikowane zasady]: Rafał "Boro" Borkowski vs. 10 przeciwników
 • [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs. Piotr "Lizak" Lizakowski
 • [MMA, Semi-Pro]: Toni Chaplin vs. Marcel "Gawronek" Gawroński
 • [K-1, małe rękawice]: Katarzyna "Laluna" Alexander vs. Agnieszka Bobek
 • [MMA]: Krzysztof "Fericze" Ferenc vs. Konrad Karwat
 • [MMA]: Błażej "Skrzypas" Skrzypek vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak

Załóż konto w Fortuna z naszym kodem TYPERVIP i zyskaj 635 zł na start. Pierwszy bonus otrzymasz bez depozytu, wynosi on 20 PLN. Następnie, przy pierwszej wpłacie uzyskasz freebet o wartości 10 PLN. Na koniec czeka zakład bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN. Dodatkowo, przy udostępnieniu kuponu przysługuje bonus 5 PLN.

clout mma kod promocyjny bonus na start