Federacja Prime MMA podejmuje ostatnio coraz dziwniejsze decyzje. Na poniedziałkowej konferencji mieliśmy okazję zobaczyć całkowicie nowych zawodników - tak naprawdę ciężko cokolwiek o nich powiedzieć, ponieważ nie są oni znani w Internecie.

Nowy zawodnik Prime MMA rzucił się na prowadzącego konferencji

Hubert Dajczman to jeden z nowych nabytków federacji. Jego obecność na poniedziałkowej konferencji wskazuje na to, że jego nazwisko znajdzie się on na karcie walk Prime MMA 8. Zawodnik udzielał się wcześniej na Tik Toku, lecz ciężko cokolwiek więcej o nim powiedzieć.

Jednym z prowadzących ostatniej konferencji był Marek Jówko, który sam jest zawodnikiem. W pewnym momencie postanowił on pozaczepiać pozostałych uczestników, sugerując, że siedzą cicho.

Mamy tutaj dwóch, którzy się nie umieją zachować, a reszta siedzi i się drapie po... I tak naprawdę przyszli i nie wiadomo po co oni tu przyszli.

Zwrócił on uwagę także Hubertowi, a ten w odpowiedzi od razu się na niego rzucił. Dajczman zdążył delikatnie poddusić prowadzącego. Reakcja ochrony była bardzo opóźniona, bo nawet Prezes FEN szybciej wstał do pomocy.