28 lat różnicy to idealny opis walki, w której Nikola "Nikita" Biela mierzy się z Moniką "Najlepszą polską dziennikarką" Laskowską. Pierwsza walka kobiet w historii federacji CLOUT MMA 1 to gwarancja wielkich emocji. Kto wyszedł z niej zwycięsko?

Nikita vs Najlepsza polska dziennikarka - CLOUT MMA 1

Choć niewiele spodziewano się po tej dwójce, to mimo wszystko kobiecy pojedynek dał nam wiele emocji. Finalnie to jednak Nikita znalazła się w tej pozytywnej pozycji dla siebie w dosiadzie. Tutaj trudno było wymieniać się ciosami, jednak to Nikita zasypała starszą przeciwniczkę podczas leżenia na macie. Skutkowało to niemal zakończeniem się walki w 1 rundzie, jednak finalnie do tego nie doszło.

W drugiej rundzie to Laskowska zaczęła wywierać presję na 19-latce. Gdy Nikita chciała pochwycić nogi, to dziennikarka ją przechwyciła, a potem trafiła kolanem w klinczu, które zamroczyły Nikolę. Po silnych ciosach i przerwaniu walki przez sędziego Nikita padła na ziemię, a Monika Laskowska oficjalnie wygrała w drugiej rundzie przez TKO. Medycy od razu zajęli się nastolatką i wyprowadzili ją z oktagonu.

Już teraz sprawdzajcie wyniki CLOUT MMA 1 na żywo bez żadnych zakłóceń!