Wyciek nagrań z udziałem Nikity bez wątpienia należał do największych afer w polskim internecie w ostatnim czasie. Sprawa wciąż nie została zamknięta, bowiem do dziś nie wiadomo kto stoi za upublicznieniem filmów.

Koleżanka Nikity udzieliła wywiadu

Wiele osób zastanawiało się kim jest koleżanka Nikity, która wystąpiła razem z zawodniczką Clout MMA na dobrze znanym już wszystkim nagraniom. Kobieta postanowiła się sama ujawnić udzielając wywiadu na kanale "Loża Szyderców 2". Okazuje się, że dziewczyna znana jako koleżanka Nikity to tak naprawdę Aleksandra Famuła.

Podczas wywiadu odpowiedziała ona na kilka pytań. Jednak spytana o to kto wstawił nagrania do internetu stwierdziła jedynie, że ma podejrzenia, ale na razie nie będzie nikogo oskarżać.

W dalszej części wywiadu Famuła zaznaczyła, że według niej nagrania, na których wystąpiła z Nikitą to normalna sprawa i nie jest jej za nie wstyd. Na poparcie swoich słów przytoczyła postać Marty Linkiewicz, która według koleżanki Nikity jest silną osobą. Jeśli Famuła ma takie wzorce to nie dziwimy się, że nie wstydzi się swoich nagrań z Nikolą.

To nie jest wstyd mieć takie nagrania. To jest normalna rzecz. Tam nie było żadnej przemocy, nikomu się krzywda nie działa, jednak największym świństwem jest udostępnienie takich nagrań. (...) Chciałabym tę sytuację porównać z Martą Linkiewicz (...) też ludzie gadali zawsze o Marcie, tu i tam, też zawsze była uważana za taką patoinfluencerkę, jednak dziewczyna wyszła na prostą. Jest naprawdę bardzo silna. Myślę, że jej psychika przez tę sytuację też poszła w górę (...)