Nicola Zalewski podczas meczu towarzyskiego z Łotwą pokazał się z zachwycającej strony. Jego aktywność na boisku i umiejętności zostały nagrodzone, a on uzyskał tytuł najlepszego zawodnika meczu.

Nicola Zalewski w formie.

Polski, młody piłkarz był aktywnym uczestnikiem ostatniego, towarzyskiego meczu Polska - Łotwa rozgrywającego się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Presja gry przed licznie zgromadzonymi kibicami nie wpłynęła negatywnie na prezentację umiejętności piłkarza na boisku. Nicola Zalewski zanotował wiele odbiorów piłki spod nóg przeciwników, a przede wszystkim, był obecny w najważniejszych akcjach meczu.

Już w pierwszej połowie, bo w 7 minucie spotkania, mogliśmy zobaczyć asystę piłkarza przy golu Przemysława Frankowskiego. W drugiej połowie to dzięki dośrodkowaniu Zalewskiego Robertowi Lewandowskiemu udało się wrzucić piłkę do bramki.

Mecz towarzyski z Łotwą zakończył się wynikiem 2:0 i sukcesem polskiej reprezentacji.