Galę Fame MMA 19 musiało rozpocząć mocne zestawienie zawodników. Nic dziwnego, że pierwszymi nazwiskami, jakie zostały zaprezentowane był Natan Marcoń oraz jego przeciwnik Mariusz "Hejter" Słoński. Mężczyźni mierzyli się w formule K-1 i w małych rękawicach, czyli w przeważającej kategorii na tej gali. Po zamieszaniach na konferencjach fani mieli wielkie oczekiwania. Czy zawodnicy stanęli na wysokości zadania?

Natan Marcoń wygrywa z Hejterem na Fame MMA 19

Jak można się domyślać, determinacji nie od początku nie brakowało żadnej ze stron. Już od pierwszych chwil widać było, że to Hejter ma w sobie wiele ognia, co pokazała masa low-kicków z rzędu. Niestety, chwilę później wymierzył swojemu rywalowi palca w oko, co dało mu czas, ale i dezaprobatę publiczności.

Po przerwie jednak to Marcoń zaskoczył pokazem umiejętności i to za sprawą świetnych akcji. W rezultacie jednej z nich Hejter nie wstał już po liczeniu, a to sprawiło, że werdykt był już oczywisty. Natan Marcoń wygrał z Hejterem na Fame MMA 19 po 1 minucie i 35 sekundach pierwszej rundy przez TKO, zgarniając swoje pierwsze zwycięstwo w karierze.

Już teraz sprawdźcie kolejne wyniki na żywo Fame MMA 19!