Aktualnie trwa nowy program FAME MMA - STARCIE, który składa się z trzech etapów: debaty, wiedzy o przeciwniku oraz Wolna Ameryka, czyli interakcja z widzami. Dzisiejsze dwie drużyny to Szeli & Mrozzo vs Greg & Młody Ninja.

Zaczepki Grega w kierunku Szeliego

W pierwszym etapie - debaty, doszło do różnych zaczepek ze strony Grega w kierunku Szeliego. Na pytanie, że Szeli nie jest wzorem do naśladowania, Greg odpowiedział sarkastycznie.

Według mnie jest, jest wzorem do naśladowania, jest opiekuńczy, bo super zajął się po tym co się wydarzyło z jego trenerem, przyjacielem, super zajął się jego rodziną. Chciałbym, żeby ktoś tak zajął się moją, gdyby mi się coś stało.

Po tych słowach Szeliga odpowiedział, że każdy popełnia błędy i on do tych błędów się przyznaje. Ważne, aby drugi raz tych samych błędów nie popełniać. W dalszym etapie Greg wyśmiał Szeligę, po słowach, że jest wielkim twórcą, na co Szeli odpowiedział jednoznacznie.

No ale jaki masz problem z tym? Znasz moją historię? Wiesz, jak to wszystko wyglądało? Wiesz, jak sobie na to zapracowałem? Ch**a znasz k**wa, jestem wielkim twórcą, klękaj teraz na kolana.

Do tej pory można zauważyć, że zawodnicy nie darzą się szczególną sympatią. To zestawienie może być bardzo ciekawe na ich dalszych wspólnych programach w FAME.