Walka wieczoru Prime MMA 7 wywołała wiele kontrowersji. Jacek Murański pokonał Pawła Jóźwiaka przez niejednogłośną decyzję sędziów, jednak w oczach większości fanów starcie powinien zwyciężyć prezes FEN. Całą sytuację skomentował Marcin Najman.

Najman ostro o sędziach i Murańskim

Paweł Jóźwiak nie zgadzał się z wynikiem rewanżowego starcia z Jackiem Murańskim. Prezes FEN miał ogromne pretensje do sędziów jeszcze długo po zakończeniu walki. Muran natomiast w wywiadzie po pojedynku zasugerował, że w następnym starciu zmierzy się z Marcinem Najmanem. Na odpowiedź El Testosterona nie trzeba było długo czekać.

Słyszałem, że stara gangrena gdzieś tam się do mnie zaczęła przysrywać. Zapomnij lepiej o takiej walce, bo ode mnie dostajesz ciężkie KO k***a i po tobie. Jedziesz k***a na noszach jak piz**usz ostatnio, albo idziesz do snu jak Trypała (Trybson - przyp. red.) poszła. Uważaj o czym marzysz, bo marzenia się czasem spełniają.

Od Najmana dostało się również sędziom. Stwierdził on bowiem, że Paweł Jóźwiak został oszukany na własnej gali.

To nie może tak być, że sędziowie psują całą zabawę. Nie wiem, co tych dwóch, co dało zwycięstwo starej gangrenie sędziowało, ale jeżeli sędziowali te 50 ciosów w powietrze, to mogli mu co najwyżej dać mu co najwyżej zwycięstwo w walce z cieniem, a nie z Jóźwiakiem. Jóźwiak został orżnięty na swojej gali perfidnie, wałek miesiąca co najmniej.

Czy dojdzie do walki Najman vs Murański?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, czy walka Najman vs Murański może dojść do skutku. Słów Najmana, który zapowiada, że Murański może zapomnieć o takiej walce, nie należy brać na poważnie. El Testosteron już wielokrotnie mówił jedno, a robił drugie.

Co więcej, walka Jacka Murańskiego z Marcinem Najman już raz została zaplanowana. Miała się bowiem odbyć na gali High League, jednak z powodu śmierci Mateusza Murańskiego, Jacek wycofał się z pojedynku. Jak wiadomo, wiele pomysłów High League kopiuje federacja Clout MMA i według nieoficjalnych informacji to właśnie na karcie walk Clout MMA 4 miałoby dojść do konfrontacji Murana z Najmanem.