29 stycznia odbył się program FACE TO FACE przed FAME MMA 20, podczas którego mogliśmy zobaczyć starcia słowne byłych członkiń EKIPY Friza. Jak wiadomo, jedna z nich odeszła z projektu w dosyć zagadkowej atmosferze. Prowadzący postanowił wykorzystać okazję i zapytać o powód odejścia. Oto co Murcix miała do powiedzenia.

Murcix o powodzie odejścia z EKIPY - Zaskakujące słowa!

Jak wiadomo, EKIPA w pewnym momencie była najbardziej oglądaną grupą influencerów w Polsce. Ich rozpad bez wątpienia wzbudził wiele emocji, ale i oczywiście zainteresowania. Podczas programu FACE TO FACE przed FAME MMA 20 doszło do pytania dotyczącego odejścia Murcix z grupy. Ulfik spytał, czy jej decyzja była spowodowana złą relacją z Wujkiem Łukim. Błoch odparła, że nie był to jedyny powód.

To oczywiście nie koniec odkrywania kart związanych z grupą influencerów. W pewnym momencie Marta zapytała swojej przeciwniczki, Pauliny, czy ta przyszła jedynie oddać procent ze względu na swoją umowę z EKIPĄ. Ta przyznała, że jest związana umową, więc potwierdziła przypuszczenia swojej rywalki. Kiedy Ulfik zapytał jednak o to samo Murcix, ta odparła, że nie może się na ten temat wypowiedzieć.

Ponadto influencerka przyznała, że gdyby otrzymała propozycję walki z Lili Mołczanow, byłą członkinią TEAMU X, to by ją przyjęła. Możemy się zatem domyślać, że miejsce na karcie walk FAME MMA 20, to nie koniec jej przygody z freak fightami.