Jak można się domyślać, niebawem karta walk na Prime Show MMA 5 będzie zapełniona. Warto jednak zauważyć, że organizacja postanowiła być na czasie i zaangażować w wydarzenie kontrowersyjną postać. Jest to mężczyzna, którego nazwisko można zauważyć w największej internetowej dramie ostatnich miesięcy. Na gali zawalczy Adrian Cios.

Adrian Cios na wydarzeniu Prime Show MMA 5

Jakiś czas temu wspominaliśmy, że niektórzy fani i przeciwnicy federacji zarzucają, że marnuje ona swoją szansę przy skandalu związanym z High League. Tym razem organizacja postanowiła odeprzeć te zarzuty przy pomocy ogłoszenia kolejnego głośnego nazwiska. Adrian Cios to zdecydowanie kontrowersyjna osoba, która w ostatnich dniach jest na językach całego Internetu.

Wszystko za sprawą uczestnictwa w spięciu z Danielem Magicalem, które śledzą niemal wszyscy w sieci. Jak się okazuje, Prime nie marnuje swojej szansy, a czeka na dogodny moment, żeby ogłosić nowiny światu. Jeśli chodzi o Ciosa, to zawodnik ten już 4 raz pojawi się w oktagonie sygnowanym tą federacją. Jego wywołanie nie jest więc zaskoczeniem, ale dobrym posunięciem w związku z ostatnimi wydarzeniami.

Jak wygląda zdanie internautów na ten temat? Pojawiają się komentarze, że zestawienie go z Danielem Magicalem byłoby świetną walką. Wszystko ze względu na aktualny konflikt pomiędzy nimi. Inni sądzą, że cała kłótnia mężczyzn została stworzona pod walkę na gali. Jak zwykle można zobaczyć również te negatywne komentarze, że nie jest to ciekawa postać. 1 lipca 2023 roku przekonamy się, czy w walce taki będzie.