MMA-VIP zarobki – ten aspekt z pewnością interesuje wielu fanów sportów walki i samej organizacji prowadzonej przez Marcina Najmana. Ile zarabia się w organizacji MMA-VIP? Czy wiadomo, ile zawodnicy otrzymują za walkę w MMA-VIP?

MMA-VIP zarobki

Wielu kibiców zapewne zastanawia się, ile wynoszą MMA-VIP zarobki dla zawodników, którzy walczą na gali Najmana. Podobnie jak w przypadku innych organizacji MMA w Polsce – zarówno tych organizujących „prawdziwe” walki MMA jak KSW czy FEN, czy freakowych – FAME MMA czy High League, MMA-VIP zarobki nie są podawane do informacji publicznej.

Nie ulega wątpliwości, że zarobki MMA-VIP są mniejsze niż w FAME MMA. Federacja Najmana dopiero raczkuje i organizuje pierwsze gale, więc trudno oczekiwać, żeby już teraz konkurowała z największymi. Patrząc jednak na osobę organizatora, która wzbudza ogromne zainteresowanie i kontrowersje, wiele wskazuje na to, że jego produkt już niedługo wejdzie na jeszcze wyższy poziom, również jeśli chodzi o MMA-VIP zarobki.

Ile zarabia się w organizacji MMA-VIP?

mma vip pieniądze

Ile zarabia się w organizacji MMA-VIP? Tego nie wiadomo. Być może kiedyś któryś z zawodników wygada się w mediach odnośnie tego, ile zarabia się w organizacji MMA-VIP. Trzeba jednak będzie pamiętać, że nawet wtedy nie będziemy mieli pewności co do tego, czy mówi prawdę. Zarobki w organizacjach MMA są owiane tajemnicą, a zawodnicy mają tak skonstruowane kontrakty, że nie mogą o nich mówić.

Zobacz także: Marcin Najman zarobki

Wiadomo jednak, że to, ile zarabia się w organizacji MMA-VIP, skłoniło Najmana do założenia swojej własnej federacji. Jak przyznał „El Testosteron”, nie chciał, żeby dłużej inne organizacje na nim zarabiały, więc postanowił założyć swoją. A skoro nie poprzestał na zorganizowaniu jednej gali, na której stoczył pożegnalną walkę, w której jego rywalem był Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień, wygląda na to, że projekt – kolokwialnie mówiąc – spina się pod względem finansowym.

Ile zawodnicy otrzymują za walkę w MMA-VIP?

nagroda za walkę mma vip

Ile zawodnicy otrzymują za walkę w MMA-VIP? Na ten temat możemy co najwyżej pogdybać. Z pewnością nie są to małe pieniądze. Świadczyć może o tym między innymi fakt, że do MMA-VIP dołączył Krystian Pudzianowski, czyli słynny „Brat Pudziana”. Choć zawodnik z Białej Rawskiej z pewnością nie inkasuje za walki takich pojedynków, co starszy brat, nazwisko „Pudzianowski” przyciąga kibiców i jest niezwykle rozpoznawalne. Biorąc pod uwagę fakt, że swój poprzedni pojedynek Pudzianowski stoczył w drugiej co do wielkości organizacji MMA w Polsce, czyli Fight Exclusive Night, a teraz trafił do organizacji Najmana, najlepiej pokazuje to, że odpowiedź na pytanie, ile zawodnicy otrzymują za walkę w MMA-VIP, z pewnością nie może brzmieć – mało.

 

 

 

Jeśli organizacja MMA-VIP będzie rozwijać się w odpowiednim tempie, z pewnością to, ile zawodnicy otrzymują za walkę w MMA-VIP, stale będzie rosło. Najman i spółka muszą jednak uważać, gdyż na rynku niemal co tydzień pojawia się nowa organizacja MMA typu freakfight. Wygląda jednak na to, że nazwisko kontrowersyjnego pięściarza wciąż wzbudza spore zainteresowanie, więc również jego projekt pod nazwą MMA-VIP nie musi martwić się o dalszą działalność – nazwisko Najman zawsze dobrze się „sprzeda”.


Ile wynoszą zarobki zawodników MMA-VIP za walkę?
Niestety, ale takie informacje nie zostały ujawnione. Niemniej jednak, jesteśmy przekonani, że są one bardzo duże, lecz mniejsze niż w przypadku chociażby Fame MMA.