Wiele osób spodziewało się, że Mini Majk powróci do oktagonu w celu obrony pasa niskorosłych. Okazuje się, że nastąpi to już w trakcie gali High League 7 Grand Prix! Federacja właśnie ogłosiła jego rywala. Z kim zmierzy się tym razem?

Mini Majk vs Likkleman - High League 7 Grand Prix

9 maja na social mediach federacji High League pojawiła się informacja, że Mini Majk powróci do oktagonu. Jak wiadomo, mężczyzna jest laureatem pasa niskorosłych, a ta walka zaważy o tym, czy jego właścicielem pozostanie. Co ciekawe, do pojedynku ma dojść w tym samym mieście, w którym go zdobył, czyli Krakowie. Mateusz Krzyżanowski zmierzy się z Likklemanem, a dokładniej Aidenem Henrym!

Kim właściwie jest wspomniany przeciwnik? Majkel mierzy wysoko i jego celem jest mistrz świata niskorosłych w boksie, co może być wyzywaniem. Jego poprzedni przeciwnik - Salim Chiboub - również miał okazję zmierzyć się Likklemanem i przekonał się, że niełatwo z nim wygrać. Przyszły rywal Mini Majka z łatwością go znokautował, zdobywając wspominany tytuł.

Czy Mateuszowi uda się zatrzymać pas, czy może jednak ugnie się pod umiejętnościami utytułowanego Brytyjczyka? O tym przekonamy się już 17 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie!