Już za 2 miesiące odbędzie się kolejne freak fightowe wydarzenie, a jest nim rozstrzygnięcie karty walk Prime MMA 9. Nic dziwnego, że zawodnicy tej federacji są pod lupą internautów. Teraz okazało się, że Medusa zamierza połączyć siły z Pawłem i Piotrem Tyburskim. O co chodzi?

Bracia Tyburscy i Medusa - O co chodzi w ich współpracy?

Jak wiadomo, Bracia Tyburscy poza walkami na galach freak fightowych, działają w sieci na kilku różnych płaszczyznach. Są oczywiście influencerami i zdarza im się promować różne marki. Zajmują się również muzyką, ale także pomagają ludziom za sprawą fundacji "Bliźniaki budują". Zbierają pieniądze na pomoc w odbudowach domów potrzebujących i sami biorą udział w tych odbudowach.

Medusa natomiast to influencer, który słynie z prowadze transmisji live. Ostatnio na swoim profilu zamieścił informację dotyczącą współpracy z braćmi Tyburskimi. Cała wypowiedź mężczyzny prezentowała się tak:

Budowlaniec ze mnie żaden, ale wjeżdżam z pomocą na budowę @pablotybori. Szykujcie się na lajwy z budowy

Możemy się zatem domyślać, że Medusa nie tylko zamierza pomóc Piotrowi i Pawłowi Tyburskim poprzez pojawienie się na placu budowy, ale również prowadzić transmisje na żywo z tych działań. Być może nagłośnienie w ten sposób istnienia organizacji pomoże jej zdobyć większe grono odbiorców i jednocześnie darczyńców.