Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski wziął udział w premierowej edycji gali Hype MMA, która odbyła się już w kwietniu. Kim jest Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski? Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski wiek, waga, wzrost – co o nim wiadomo? Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski walki - czy ma już jakieś na swoim koncie? Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski Hype MMA – z kim zmierzył się w debiucie? Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski Instagram – ile osób obserwuje jego profil na tej platformie?

Kim jest Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski?

mateusz zakrzewski wiek

O tym, kim jest Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski, najlepiej z pewnością powie sam zainteresowany. Jak przyznał w wywiadzie dla portalu „MMA – bądź na bieżąco”, najzwyczajniej w świecie jest sportowcem. Od wielu lat trenuje sporty siłowe, takie jak kalistenika. Posiada na swoim koncie liczne sukcesy - dwukrotnie był wicemistrzem Polski street workout Kraków, a także zajął miejsce w czołowej piątce podczas Pucharu Świata w Kairze w 2018 roku.

Jest również trenerem personalnym.

Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski wiek, waga, wzrost

Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski wiek, waga, wzrost – czy znane są któreś z tych danych? „Zakrzew” ma 23 lata. Jeśli chodzi o jego wagę i wzrost, poznaliśmy te parametry na pierwszej gali Hype MMA. Zakzewski mierzy około 178 centymetrów, a waży - około 70 kilogramów. Nie ulega wątpliwości, że Zakrzewski był zawodnikiem z jedną z najlepszych sylwetek na premierowym wydarzeniu nowej organizacji na polskim rynku.

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski Warszawski Koks

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski Warszawski Koks – zawodnik Hype MMA jest członkiem znanej grupy Warszawski Koks. Nie będzie jednak pierwszym przedstawicielem WK na gali FAME MMA lub Hype MMA. Wcześniej na gali FAME MMA 9 zadebiutował bowiem Paweł „Ponczek” Sikora, który skutecznie rozprawił się ze swoim rywalem i zanotował pozytywny debiut.

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski Hype MMA

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski Hype MMA – niewiele brakowało, a do występu „Zakrzewa” na premierowej gali Hype MMA nie doszłoby. Jak się bowiem okazało, jego menadżer przekazał mu nieprawdziwe informacje na temat negocjacji z FAME MMA, o czym Zakrzewski wspomniał w rozmowie z „MMA – bądź na bieżąco”. Przedstawiciel Zakrzewskiego nie dość, że przekazał mu nieprawdziwe informacje, to oszukał również włodarzy FAME MMA odnośnie jego warunków fizycznych.

 

Ostatecznie, przy pomocy prawników FAME MMA, sprawę udało się rozwiązać i „Zakrzew” skutecznie zakończył współpracę z – jak widać – nie do końca uczciwym doradcą, dzięki czemu mógł na zdrowych warunkach związać się z organizacją Hype MMA.

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski walki

walki mateusza zakrzewskiego

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski walki na swoim koncie przed Hype MMA nie mał. Jego rywalem w debiutanckim pojedynku w Hype MMA był Albert "Bercik" Ghambaryan. Do pierwszej walki na zasadach MMA Zakrzewski przygotowywał się w klubie Viking Fight Club w Białymstoku. Jego trenerem jest Maciej Grzegorzewski.

Zakłady bukmacherskie Betclic zdecydowanego faworyta widzieli w Zakrzewskim, na którego kurs wynosił zaledwie 1.15. Jak się okazało - słusznie. Po emocjonującej walce "Zakrzew" pokonał swojego przeciwnika w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut.

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski Ninja Warrior

„Zakrzew” w 2021 roku wziął udział w popularnym programie „Ninja Warrior”, emitowanym w otwartej telewizji Polsat. Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski Ninja Warrior udział skończył jednak dość szybko, bo już na trzeciej przeszkodzie. Wpadł wówczas do wody i niestety musiał pożegnać się z programem.

Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski Instagram

Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski Instagram – mężczyzna jest aktywny w mediach społecznościowych oraz na YouTube. Jego instagramowy profil o nazwie "zakrzew_wk" obserwuje 35 tysięcy osób. Z kolei jego kanał na YouTube o nazwie "Zakrzew" subskrybuje blisko 20 tysięcy osób.

„Zakrzew” szczególnie popularny jest na Tik Toku. Na tej platformie jego profil o nazwie "zakrzewwk" obserwuje ponad 80 tysięcy osób. Jego filmiki polubiono ponad milion razy.


Kim jest Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski?
Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski jak sam mówi jest sportowcem oraz trenerem personalnym.
W której organizacji walczy Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski?
Mateusz "Zakrzew WK" Zakrzewski walczy w organizacji Hype MMA.