Natan Marcoń nie zatrzymuje swojej szarży po freak fightach. Po kontrowersyjnym jednosekundowym występie na Clout MMA 3, Marcoń zawalczy teraz na gali Prime MMA 7. W trakcie konferencji Natan wyzwał do walki prowadzącego wydarzenie Daniela “DeeJayPallaside” Pawlaka.

Marcoń porusza temat Pandora Gate - Konflikt rozwiąże oktagon?

DeeJayPallaside powrócił do przestrzeni medialnej jako konferansjer konferencji Prime MMA 7. Jego medialny blackout spowodowany był oczywiście wybuchem afery Pandora Gate. Co ciekawe, aferę wypomniał Żiżejowi Natan Marcoń.

Dyskusja zaczęła się od delikatnych przytyków Marconia odnośnie udziału Żiżeja w aferze Pandora Gate. Warto przypomnieć, że Konopskyy poruszył w swoim materiale temat Żiżeja, który wrzucał na swój kanał filmy, w których komentował roznegliżowane selfie swoich fanek.

Marcoń prowokował Żiżeja, który wyraźnie nie był przygotowany na przytyki samozwańczego króla freak fightów. DeeJayPallaside szybko wyciągnął temat ich konfliktu sprzeda kilku lat, kiedy Marcoń był jeszcze nastolatkiem. Ponadto Natan wyzwał Żiżeja do pojedynku w oktagonie i zaczął szydzić, że ten boi się podjąć rękawicę.

Całej rozmowie przyglądali się Jaś Kapela, Bagieta i Olejnik, którzy także skonfliktowani są z Marconiem. Finalnie doszło do ostrych szarpanin pomiędzy Bagietą i Marconiem.

Co ciekawe, w trakcie drugiego panelu i zamieszania przy face 2 face, sytuację wykorzystał postronny widz, który oblał Marconia bliżej niezidentyfikowaną cieczą z butelki.