Jeszcze w tym roku zobaczymy starcie Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski. Obaj zawodnicy zawalczą w walce wieczoru gali KSW 77, która została zaplanowana na 17 grudnia i odbędzie się w Gliwicach.

Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski na KSW 77

O tej walce mówiło się już od wielu miesięcy. Wydawało się jednak, że zestawienie Khalidova i Pudzianowskiego może się nie udać z powodu sztabu szkoleniowego „Pudziana”. Jak wiadomo, były strongman prowadzony jest przez bliskich przyjaciół Mameda – Arbiego Shamaeva i Anzora Azhieva. Obaj zapowiedzieli, że jeśli taka walka doszłaby do skutku, to nie przygotują do niej Pudzianowskiego. Na ten moment nie wiadomo czy Shamaev i Azhiev zmienili zdanie. Jasne jest natomiast, że zobaczymy hitowe starcie.

Kiedy Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski

Kibice mogą zastanawiać się kiedy walka Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski. To hitowe zestawienie odbędzie się 17 grudnia na gali KSW 77. Z racji tego, że jest to walka wieczoru, można się spodziewać, że zawodnicy wejdą do klatki około godziny 23:00.

Gdzie Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski

Gdzie odbędzie się walka Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski? Cała gala KSW 77, na której dojdzie do pojedynku pomiędzy Khalidovem a Pudzianowskim odbędzie się w Gliwicach, a dokładnie w Arenie Gliwice. Jeśli chodzi o transmisję, to wydarzenie zostanie wyemitowana na platformie streamingowej Viaplay. Obecnie ma ona wyłączne prawa do transmisji KSW, więc tylko tam będziemy mogli się spodziewać następnych wydarzeń tej organizacji.

 

Relacja trwa! Śledź relację tekstową - wyniki na żywo KSW 77

 

 

Kursy Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski

Kursy na Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski, czyli kto jest faworytem starcia według bukmacherów? Przewidywania na tę walkę są już dostępne u oficjalnego partnera KSW – Fortuny. Według opinii ekspertów nieco większe szanse na zwycięstwo ma Mamed Khalidov. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1,70, natomiast triumf Mariusza Pudzianowskiego wynosi 2,15.

Zobacz także – Kod promocyjny FORTUNA

Typy na Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski

Typy na Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski, czyli jak może potoczyć się ten pojedynek? Starcie „Pudziana” z Michałem Materlą pokazało, że 45-latek jest już pełnoprawnym zawodnikiem MMA. Były strongman nie dał Materli najmniejszych szans i znokautował go już w pierwszej rundzie. Dodatkowo podobnie jak w ostatniej walce, Pudzianowski będzie miał w tej walce około 20 kilogramów przewagi. Khalidov natomiast przegrał cztery z ostatnich pięciu walk, co pokazuje, że najlepsze lata ma już za sobą. Należy jednak pamiętać o geniuszu 42-latka, który pokazał w rewanżu ze Scottem Askhamem. Nie podejmiemy się typowania zwycięzcy tej walki. Naszym jednak zdaniem pojedynek powinien zakończyć się przed czasem.