Czas na trylogię, czyli walkę tego wieczoru! Na karcie walk KSW 83 Colosseum 2 szczyt zajmuje starcie, w którym zmierzy się Mamed Khalidov i Scott Askham. Przebieg walki zdecydowanie należał do tych emocjonujących.

Khalidov znokautował Scotta Askhama - KSW 83 Colosseum 2

Obaj panowie od początku postawili na nostalgię. Przy wejściu Scott Askham wyszedł do piosenki, której przesłanie mówiło o powrocie do domu. Mamed Khalidov zaś wybrał klasyk Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Emocje były nie do podrobienia. Komentatorzy świetnie podsumowali fakt, że pierwsza runda była niczym gra w szachy ze strony zawodników. Sytuacja ciągle całkowicie się zmieniała.

Mimo wszystko Khalidov wykazywał się spokojem i sprytem. W przypadku drugiej rundy całość skończyła się w parterze, podczas którego było wiele prób poddań. Mamed wykazał się niemałą wytrzymałością. W 3 rundzie dostał cios w krocze w trakcie prób kopnięcia z obu stron. Po chwili jednak Mamed Khalidov znokautował Scotta Askhama na KSW 83 Colosseum 2!

Mężczyzna dokonał tego zwycięstwa w 1 minucie i 3 sekundach rundy trzeciej. Khalidov podziękował przede wszystkim widzom, rodzinie, teamowi i wszystkim, którzy pomogli mu w tym zwycięstwie. Podsumowując, zakończył on wyczekiwany finał trylogii na swoją korzyść.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2