Walka Marcin Malczyński – Jakub „Kubańczyk” Flas na FAME MMA 9 była jedynym pojedynkiem o mistrzowski pas na karcie walk podczas sobotniego wydarzenia. Kto wygrał walkę Marcin Malczyński – Jakub „Kubańczyk” Flas? Opis walki Marcin Malczyński – Jakub „Kubańczyk” Flas – jak przebiegała?

Malczyński – „Kubańczyk” FAME MMA 9

Marcin Malczyński i Jakub „Kubańczyk” Flas na FAME MMA 9 stoczyli walkę o mistrzowski pas kategorii średniej, w którego posiadaniu był Malczyński. Sięgnął on po mistrzowskie trofeum dzięki wygranej z Markiem „Adbusterem” Hoffmanem. Malczyński i Flas wystąpili w ósmym pojedynku sobotniej gali, więc fani obu zawodników musieli nieco poczekać, zanim zobaczyli swoich ulubieńców w efektownej klatce FAME MMA.

Kto wygrał walkę Malczyński – „Kubańczyk”?

Kto wygrał walkę Malczyński – „Kubańczyk” – odpowiedź na to pytanie poznaliśmy już w sobotę podczas gali FAME MMA 9. Sporym faworytem bukmacherów był „Kubańczyk”, mający na swoim koncie wcześniej dwa pojedynki w FAME MMA i oba wygrane w efektownym stylu. Najpierw pokonał jednego z włodarzy FAME MMA Marcina „Boxdela” Barona, a następnie rozprawił się z Mateuszem „L-Pro” Łapotem. Flas przez wielu uznawany jest za najlepszego zawodnika w FAME MMA, jeśli chodzi o płaszczyznę stójkową.

Wynik Malczyński – „Kubańczyk”

Wynik walki Malczyński – Flas poznamy w sobotę. Przekonaliśmy się też wówczas, że pas mistrzowski zmienił posiadacza. „Kubańczyk” zdemolował rywala w stójce i został nowym mistrzem!

Opis walki Malczyński – „Kubańczyk”

Pojedynek Malczyński vs „Kubańczyk” trwał niecałą minutę. Flas kilkukrotnie trafił rywala potężnymi niskimi kopnięciami, po czym Malczyński nie był w stanie kontynuować walki. Komentatorzy policzyli, że Flas trafił siedmioma lowkickami. Całość trwała zaledwie 52 sekundy!

Jakub „Kubańczyk” Flas pokonał Marcina Malczyńskiego przez TKO, runda 1

Zobacz także całe podsumowanie gali FAME MMA 9