Kilka dni temu ogłaszaliśmy nowinę, jaką jest walka Ztrolowanego z Tarzanem podczas Prime Show MMA 5. To jednak nie koniec odsłanianych przez federację kart. Kolejną walką, która została wpisana do karty walk tego wydarzenia, jest Main Event. Kto zawalczy w najważniejszej walce wieczoru?

Main Event na gali Prime Show MMA 5

Jak wiadomo, Prime Show MMA 5, to gala federacji po dosyć długiej przerwie w porównaniu z High League, czy też Fame MMA. Organizatorzy walczą o uwagę widzów, stawiając na jak najciekawsze zestawienia zawodników. W Main Evencie tego wieczoru zawalczy Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Dominik Zadora. Zdecydowanie jest to mocne zestawienie, przede wszystkim z powodu doświadczenia obojga mężczyzn.

Don Kasjo jest jednym z najmocniejszych polski freak fighterów, co pokazuje jego bilans walk, ich przebieg, jak również skutek, z jakim się kończyły. Dominik Zadora to legenda bardziej sportowych niż amatorskich wydarzeń. W jego przypadku wygrane pojawiały się na galach, takich jak FEN, czy DSF Kickboxing. Jest on bowiem byłym mistrzem obu tych gal. Dla Kasjusza będzie to jedna z najbardziej wymagających walk w karierze.

Jak widzowie i fani Prime reagują na Main Event z takimi zawodnikami? Nie mogło tutaj obejść się bez konstruktywnej krytyki pod kątem zasięgowym. Jeden z popularnych komentarzy pod ogłoszeniem brzmi następująco:

"Sportowo fajna walka, ale medialnie tak sobie. Kasjo nieco zapomniany, a Zadora znany jest węższej publiczności."

Oczywiście pojawiają się także pytania odnośnie do tego, czy można będzie liczyć na ciekawy konflikt ze strony Zadory w trakcie najbliższych konferencji. Pojawiają się także zarzuty, że Kasjo bierze sobie mocnych przeciwników, ale walczy z nimi w boksie, czyli formule, w której czuje się najlepiej.