To musiało się wydarzyć! Prime Show MMA nie czekało zbyt długo, aby ogłosić starcie, które zatrzęsie Internetem. Od pewnego czasu w sieci jest bardzo głośno o sporze pomiędzy Adrianem Ciosem a Danielem Magicalem. Choć on sam nie pojawi się w oktagonie, to jego brat chętnie go zastąpi. W pojedynku zmierzą się Łukasz Magical i Adrian Cios, a konferencja pokazała, że możemy liczyć na mocne starcie.

Cios vs Magical -  Dymy na konferencji Prime Show MMA 5

Jakiś czas temu internauci zarzucali federacji Prime, że ta nie wykorzystuje swojej szansy na tle skandalu z High League. Ich gala jest przecież najbliżej w kalendarzu, dlatego też powinni spróbować zapewnić ludziom rozrywkę, do jakiej będą chcieli wracać. Jak można się domyślać, organizatorom nie trzeba tego dwa razy powtarzać. W walce zmierzy się zatem Adrian Cios i Łukasz Magical.

Skoro sam Daniel nie zawalczy ze swoim wrogiem, to jego brat to zrobi. Do takiego starcia musiało dojść, a to który z Magicali to rozstrzygnie, zależało wyłącznie od nich. Co ciekawe, już podczas wczorajszej konferencji rozpoczęły się wielkie sprzeczki i konfrontacje, które doprowadziły do niemałego zamieszania na całym panelu. Publiczność zdecydowanie była zachwycona.

Jak widać na nagraniu, zawodnicy postanowili wykorzystać zamieszanie. Czy widzom spodobało się to zestawienie zawodników? Pod ogłoszeniem pojawiły się komentarze uznania w stosunku do federacji. Chodzi oczywiście o to, że wykorzystują czas, w którym dzieje się dana drama dużo lepiej niż inne organizacje. Może się to pozytywnie odbić na oglądalności, jaką wykaże się Prime Show MMA 5 1 lipca 2023 roku.