Proces rejestracji u bukmachera nigdy nie był prostszy. Już teraz dzięki współpracy podmiotu LVBET z aplikacją rządową mObywatel nowy gracz jest w stanie założyć swoje konto w zaledwie pięć minut od pierwszego wejścia na stronę.

Jak działa mObywatel

mObywatel jest to aplikacja na urządzenia mobilne, która została wydana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Pozwala ona w najprostszy możliwy sposób mieć dostęp do swoich najważniejszych dokumentów. Aplikacja została pobrana ponad 5 milionów razy, a więc nie musisz się martwić, nie jest to scam.

Kryteria, które musisz spełnić

  • Posiadać urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS
  • Pobrać aplikację ze sklepu play lub app store
  • Założyć profil zaufany
  • Posiadać ważny dowód osobisty

Korzyści ze współpracy LVBET i mObywatel

Od tej pory nie musisz się martwić o sprzedaż lub wykradnięcie wrażliwych danych osobowych. Aplikacja mObywatel oferuje zdecydowanie większy stopień bezpieczeństwa niż firmy bukmacherskie na rynku. Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek korzystali z tej aplikacji serwis LVBET będzie zapewne pierwszym wyborem, gdy pomyślą o rozpoczęciu swojej przygody z obstawianiem.

Jak założyć konto na LVBET

Zarówno na urządzeniu mobilnym jak i na komputerze jest to banalnie proste. Pierwszym krokiem będzie wejście na stonę internetową LVBET oraz zeskanowanie kodu QR. Następnie należy potwierdzić niezbędne dane w aplikacji mObywatel, podać adres zamieszkania oraz uzupełnić pole dotyczące rachunku bankowego. To wszystko!