Federacja FAME MMA jest jedną z najbardziej nietypowych pod względem kontentu. Oprócz możliwości obejrzenia pojedynków widzowie dostają szansę przeżywania emocji ze swoimi ulubionymi twórcami internetowymi i posłuchania co mają do powiedzenia przed galą i w jej trakcie. Niekonwencjonalnych komentatorów, którzy wypowiadają się na temat pojedynków z karty walk FAME MMA 16, nazwano "Lożą Szyderców". Na wcześniejszych galach w Loży Szyderców mogliśmy zobaczyć m.in. Parisa Platynova, Xayoo, członków Xayoo Industries, Ekipę WK, Boxdela, Frania i YFL. Kto  zagości w loży szyderców na FAME MMA 16?

Kto w Loży Szyderców FAME MMA 16?

Fani dowcipów będą bardzo zadowoleni, jeśli wykupią pakiet premium PPV umożliwiający oglądanie Loży Szyderców na FAME MMA 16. Federacja ogłosiła, że na najbliższym wydarzeniu 5 listopada w Loży Szyderców zobaczymy popularnego stand-upera Mateusza Sochę. Wcześniej Socha wystąpił już w specjalnym programie FAME CAGE Specjal. Oprócz stand-upera zobaczymy również Tomasza "Gimpera" Działowego. To będzie dobry duet! Z pewnością przed i po walkach pojawiać się będą także zawodnicy oraz inni popularni influencerzy. Możliwe, że nawet "potężni włodarze" FAME'U zagoszczą w Loży Szyderców na FAME MMA 16, jak tylko będą mieć chwilę czasu.

Gdzie obejrzeć Lożę Szyderców na FAME MMA 16?

Pakiet PPV z dostępem do loży szyderców na FAME MMA 16 można kupić na oficjalnej stronie internetowej FAME MMA. Koszt pakietu premium to 39,99 zł. Rozszerzona wersja obejmuje transmisję z gali przez 7 dni oraz możliwość obejrzenia serwisu komentatorskiego, zwanego Lożą Szyderców.

Jak ma się Loża Szyderców FAME MMA 16 do obstawiania walk?

Loża Szyderców ma podtekst wyłącznie humorystyczny, a nie merytoryczny. Nie należy się więc sugerować opiniami i wypowiedziami uczestników Loży podczas obstawiania FAME MMA 16. Warto przypomnieć, że wszystkie walki na gali FAME obstawisz u bukmachera Betclic. Korzystając z kodu promocyjnego TYPERVIP podczas rejestracji otrzymujesz możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka do 200 PLN!