Podczas poniedziałkowej konferencji przed galą FAME MMA Reborn doszło do konfrontacji Lizi z Navcią, podczas której jedna z dziewczyn wypowiedziała bardzo obraźliwe słowa, w kierunku drugiej. Teraz Lizi postanowiła odnieść się do tej sytuacji i przeprosić za swoje zachowanie.

Lizi przeprasza za rasistowską odzywkę do Navci - FAME MMA Reborn

W poniedziałek 4 grudnia odbyła się konferencja przed galą FAME MMA Reborn. Na jednym z panelów, mogliśmy zobaczyć wymianę słowną między uczestniczkami kobiecego starcia. Jak wspominaliśmy, doszło do rękoczynów podczas Face to Face Lizi z Navcią. W trakcie całej rozmowy kobiet pierwsza z wymienionych obraziła w sposób rasistowski swoją rywalkę, nawiązując do jej koloru skóry.

Prowadzący oczywiście od razu zareagowali, a Internet zawrzał wzburzony zachowaniem zawodniczki. Lizi w dalszym ciągu panelu nic nie robiła sobie z wypowiedzianych słów. Dzień po konferencji postanowiła jednak zabrać głos w sprawie i przeprosić za swoje zachowanie.

W oświadczeniu kobieta przyznała, że od początku swojej działalności w sieci sama czyta obraźliwe wiadomości dotyczące jej własnego koloru skóry. Wspomniała o tym, że karnacja, waga, czy wygląd oraz styl ubioru nie powinny być przedmiotem do obelg. Dziewczyna przeprosiła za zachowanie oraz przyznała, że widzi krytykę fanów. Ponadto żywi nadzieję, że teraz obie odłożą na bok wyzwiska i skupią się na daniu najlepszej walki już w sobotę.

Już teraz sprawdźcie kartę walk FAME MMA Reborn i wybierzcie swoich faworytów.