Czas na pierwszą walkę na CLOUT MMA 1, która odbyła się wyłącznie w systemie PPV, który zyskał sporo hejtu, jak cała federacja dzisiejszego wieczoru. Piotr "Lizak" Lizakowski kontra Dominik Skowyra to pojedynek, w którym był jeden faworyt, czyli oczywiście pierwszy z wymienionych. Czy udało mu się spełnić oczekiwania widzów?

Piotr "Lizak" Lizakowski vs Dominik Skowyra - CLOUT MMA 1

W tym zestawieniu zdecydowanie był jeden ulubieniec publiczności oraz obstawiających. Jak można było się domyślać, Lizakowi wygrana nie zajęła zbyt wiele czasu. Początkowo obaj mężczyźni sparowali ciosy, które nie dotarły do zamierzonego celu. Skowyra próbował dojść do sprowadzenia, jednak przeciwnik skutecznie mu to utrudnił.

Finalnie to Lizak zaczął wywierać presję, która finalnie okazała się dla niego triumfalna! Początkowo jego ciosy rzeczywiście nie dochodziły do celu, jednak po paru chwilach zawodnik zaatakował swojego przeciwnika latającym kolanem. Rezultatem był fakt, że jego rywal upadł, a wtedy Lizak doskoczył do niego i przystąpił do duszenia zza pleców.

Już po chwili usłyszeliśmy werdykt, że Piotr "Lizak" Lizakowski wygrywa przez poddanie z Dominikiem Skowyrą. Już teraz śledźcie wyniki z CLOUT MMA 1 na żywo bez problemów technicznych!