Po mocnej karcie wstępnych walk naszedł czas na walkę kobiet na Fame Friday Arena 1 we wrocławskiej Hali Stulecia. Jedna debiutantka vs zawodniczka, która miała już raz okazję zawalczyć. Kto wygrał walkę Nanami Chan vs Lizi na nowym wydarzeniu federacji Fame?

Mocna walka Lizi z Nanami Chan na Fame Friday Arena 1

Już od pierwszych sekund pierwszej rundy można było zauważyć ogromną dominację Elizabeth Anorue. Silne ciosy zarówno w stójce, jak i parterze definiowały jej sposób walki. Choć Nanami wykazywała się determinacją to pierwszy etap pojedynku zdecydowanie, należał do triumfu jej przeciwniczki, zwłaszcza że ta niemal skończyła Olgę w tamtym momencie.

Druga runda rozpoczęła się od szybkiego przejścia do parteru, który przez moment przeszedł na korzyść Olgi. Tutaj i tym razem było widać przygotowanie Lizi, jednak Nanami wciąż dawała z siebie wszystko. To zaowocowało zmęczeniem jej przeciwniczki pod koniec etapu.

To 3 runda miała zadecydować o zakończeniu tego pojedynku. Po kilku chwilach znowu mogliśmy oglądać parter, podczas którego to Liza była na wygranej pozycji. Nikogo zatem nie zdziwił werdyktu, który wybrzmiał na wrocławskiej Hali Stulecia. Przez jednogłośną decyzję sędziów wygraną została Elizabeth "Lizi" Anorue! Po wygranej kobieta oddała swój puchar swojemu trenerowi, który stoczył swoją walkę w KSW właśnie na Hali Stulecia!