Jak już wszyscy wiemy, gala Clout MMA 2 nie odbyła się do końca w taki sposób, w jaki zostało to zaplanowane. Z tego też względu wiele osób, które wykupiło PPV, czuje się teraz oszukanych. Wiele hejtu jest więc skierowanego ku jednej z twarzy federacji - Lexy Chaplin. Kobieta odniosła się do tematu w ostrych słowach.

Lexy Chaplin po porażce Clout - "Wszystko zostało zrujnowane przez debili"

1 listopada 2023 roku na swoim profilu Instagramowym Lexy Chaplin zamieściła okienko z opcją zadawania pytań. Wśród nich pojawiło się kilka zwyczajnych pytań, ale również takich odnoszących się do ostatniej gali Clout. Jedna z osób napisała:

"Chciałam tylko powiedzieć, że Ci, którzy obwiniają Cię za problemy z transmisją, niech użyją mózgu :)"

Kobieta odniosła się w obszernej wypowiedzi do stwierdzenia obserwatorki. Wspomniała, że rozumie, dlaczego w jej stronę są kierowane pretensje, gdyż jest twarzą federacji i że to ona zachęcała do kupna PPV. Zapewniła jednak, że nie chciała nikogo okraść ani oszukać. Podczas tego wywodu padły ostre słowa w stronę firmy odpowiedzialnej za transmisję:

"Włożyliśmy miesiące pracy w tę galę, żeby było fajne widowisko, a wszystko zostało zrujnowane przez debili z firmy zewnętrznej."

Jak widać, nawet influencerce kończy się już cierpliwość. W następnym kafelku Chaplin wyjaśniła, jak przebiegały przygotowania do gali. Dowiadujemy się, że wszystko miało działać, jak należy. Lexy objaśniła sytuację w dalszej części wypowiedzi:

"Co tydzień jeździliśmy do firmy, która odpowiadała za nasze PPV. Gwarantowali, że mają zabezpieczenia na każdy przypadek. Nawet 20 minut przed rozpoczęciem gali, jak zapytałam, czy na milion procent PPV będzie działać, dostałam odpowiedź "nawet jakby hala wybuchła w pył, to PPV dalej będzie działać'"

Ambasadorka Clout MMA przyznała, że dopiero w połowie gali chwyciła za telefon i dowiedziała się, że są problemy. Wcześniej była zaaferowana walką swojego brata, Toniego. Stwierdziła, że poczuła się, jakby ktoś "wbił jej nóż". Oczywiście o dalszych losach federacji dowiemy się zapewne w najbliższych dniach.