Co-Main Event w postaci pojedynku Leo Brichty z Romanem Szymańskim to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk tego wieczoru podczas KSW 87 w Czechach! Tuż przed nim mogliśmy zobaczyć zjawiskowy nokaut Haratyka na Erslanie! Nic dziwnego, że widzowie przed odbiornikami i w czeskiej hali byli jeszcze bardziej rozemocjonowani nadchodzącym starciem. Czy słusznie?

Leo Brichta kończy Romana Szymańskiego w 3 rundzie! - KSW 87

W tej walce to bez wątpienia Roman Szymański był uznawany za faworyta. Podczas tej gali jednak wielu underdogów wygrało swoje starcia, więc mogliśmy się spodziewać wszystkiego. Sporym zaskoczeniem był fakt, że pierwsza minuta pojedynku była pozbawiona jakiejkolwiek wymiany ciosów. Finalnie jednak Szymański trafił lewym prostym co spowodowało upadek Brichty, który już po chwili wrócił do stójki.

Widać było, że obaj panowie mają spory szacunek do swoich ciosów. Mimo wszystko nie była to na tym etapie, tak ciekawa walka, jak początkowo zakładano. Roman pokazał sporo przyruchów, ale brak akcji był dokuczliwy. W drugiej odsłonie pojawiło się sporo akcji. Polak szedł po obalenie kilkukrotnie, a Brichta postawił na latające kolano, które Romański przechwycił i skutecznie obalił. Widać było, że mężczyzna chce wypunktować swojego rywala.

Po raz kolejny latające kolano Leo nie dochodzi do Romana, gdyż ten je przechwytuje. Nagle ku zaskoczeniu wszystkich Leo zaczął atakować Szymańskiego nawałnicą ciosów. Finalnie to nie Roman, a sędzie przerywa walkę! W ostatniej minucie pojedynku Brichta wygrywa z Romanem Szymańskim przez TKO!

Sprawdzajcie wszystkie wyniki na żywo KSW 87!