Ostatni pojedynek karty głównej KSW 87 odbywającego się w Czechach należał do Ivana Erslana oraz Rafała Haratyka. Dzisiejsza dynamiczna gala i przebieg walk sprawiły, że widownia miała dla tej dwójki wysokie wymagania. Idealnym tego przykładem był Polischuck poddający Macka w poprzednim pojedynku. Czy walka tych zawodników zaspokoiła oczekiwania widzów? Bez wątpienia!

Rafał Haratyk nokautuje Ivana Erslana w 1 rundzie! - KSW 87

W tej sytuacji to Ivan Erslan był faworytem walki, dlatego Haratyk miał więcej do udowodnienia. To właśnie on postanowił wywierać presję, a jego przeciwnik czekający na kontrę postanowił przyspieszyć tempo. Pojawił się pierwszy klincz i tuż po nim zaczęła się szybka wymiana ciosów i kilka mrugnięć, które dzieliły nas od końca walki.

Wbrew zakładanym początkowo stwierdzeniom, to Polak trafił celnie prawą ręką w przeciwnika. W rezultacie jego rywal upadł i dążył do przechwycenia nóg Rafała. Ten zaregował szybko i dobił Erslana! Finalnie po 4 minutach i 21 sekundach rundy pierwszej Rafał Haratyk zwycięża z Ivanem Erslanem przez KO!

Wyniki na żywo KSW 87 są dostępne!