W trwającym meczu grupowym Euro 2024 pomiędzy Turcją i Portugalią, ci drudzy prowadzą 2:0 za sprawą gola Bernardo Silvy i absurdalnym samobóju Sameta Akaydina. Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie 1. miejsce w grupie F.

Absurdalny gol samobójczy Akaydina

Już w 21. minucie meczu Bernardo Silva potwierdził dominację reprezentacji Portugalii nad rywalami i precyzyjnym strzałem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Zaledwie siedem minut później przez nikogo nieatakowany Samet Akaydin zagrał piłkę w światło własnej bramki obok wychodzącego bramkarza. Piłka minimalnie minęła linię bramkową, tym samym Akaydin "strzelił" najbardziej kuriozalnego samobója trwającego Euro.

Na naszej stronie w zakładce wyniki na żywo możesz śledzić rezultat każdego spotkania trwających aktualnie Mistrzostw Europy.