W zaległym meczu 21. kolejki Serie A, Napoli podejmuje na wyjeździe Sassuolo. Mistrz Włoch rozgrywa świetny mecz gromiąc gospodarzy, a Osimhen już w 47. minucie meczu skompletował hat-tricka.

Fatalny błąd obrońcy i hat-trick Osimhena

Mecz Sassuolo - Napoli świetnie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 17. minucie meczu za sprawą Urosa Racicia wyszli na prowadzenie. Jednak już 15 minut później za sprawą Rrahmaniego i Osimhena to Napoli prowadziło 2:1, a jeszcze przed przerwą Nigeryjczyk strzelił bramkę na 3:1 dla drużyny z Neapolu. Na naszej stronie, w zakładce wyniki na żywo można sprawdzić aktualny wynik tego, jak i innych dzisiejszych spotkań.

Tuż po przerwie, w 47. minucie meczu fatalnie w obronie zachował się Tressoldi, który podał piłkę wprost pod nogi Kvaratskhelii, a ten wyłożył piłkę Nigeryjczykowi. Osimhen precyzyjnym strzałem skompletował hat-tricka. Oto wideo z tego kuriozalnego wyprowadzenia piłki przez stopera Sassuolo: