Marcin Wrzosek i Vaso Bakocevic zmierzyli się w walce wieczoru gali Wotore 5. Kto wygrał ten pojedynek?

Wrzosek vs Bakocevic Wotore 5

Wrzosek vs Bakocevic na Wotore 5, czyli walka wieczoru piątej edycji gali z krwawymi walkami na gołe pięści. Byli zawodnicy KSW zmierzyli się na brutalnych zasadach, podczas których nie było kalkulacji i liczenia na triumf na punkty.

Z racji tego, że zarówno Wrzosek, jak i Bakocevic znani są z efektownego i agresywnego stylu, wszystko wskazywało na to, że ich walka na Wotore 5 będzie niezwykle widowiskowa i atrakcyjna dla widzów.

Zobacz także – kim jest Marcin Wrzosek?

Kto wygrał walkę Wrzosek vs Bakocevic?

Kto wygrał walkę Wrzosek vs Bakocevic? O tym przekonaliśmy się już w piątek wieczorem, a konkretniej 29 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem piąta edycja gali Wotore. Wrzosek i Bakocevic zmierzyli się w walce wieczoru, więc to, kto wygrał walkę Wrzosek vs Bakocevic, okazało się na samym końcu gali.

Zobacz także – kim jest Vaso Bakocević?

Wynik walki Wrzosek vs Bakocevic

Wynik walki Wrzosek vs Bakocevic może być ważny dla przyszłości obu zawodników. Wrzosek w ostatnim czasie nie miał najlepszej passy - przegrał z Don Kasjo podczas gali FAME MMA i został zwolniony z KSW. Żeby wrócić na salony, jeśli chodzi o federacje sportów walki w Polsce, z pewnością powinien był wygrać pojedynek z Bakoceviciem.

Z kolei Psychopata również na pewno chciał się przypomnieć polskim kibicom i włodarzom federacji, więc ewentualne zwycięstwo na Wrzoskiem bardzo by mu w tym pomogło.

Zobacz także – wyniki gali Wotore 5

Opis walki Wrzosek vs Bakocevic

Opis walki Wrzosek vs Bakocevic, czyli jak wygrał ten pojedynek? Bardzo jednostronnie na korzyść Wrzoska. Polak szybko rozprawił się z przeciwnikiem, który wylądował w parterze, gdzie Wrzosek zasypał go gradem ciosów zarówno z pięści, jak i... głowy. Sędzia przerwał walkę i Wrzosek wygrał w pierwszej rundzie.

Marcin Wrzosek pokonał Vaso Bakocevicia przez TKO, runda 1