Artur Szpilka vs Siergiej Radczenko, czyli dla wielu najciekawsza walka na gali KSW 71. Kto wygrał ten pojedynek?

Szpilka vs Radczenko KSW 71

Szpilka vs Radczenko na KSW 71, czyli wielki rewanż za walkę... w boksie. Panowie w przeszłości mieli okazję zmierzyć się w swojej bazowej formule, czyli w pięściarstwie. Na punkty wygrał wówczas Szpila, choć werdykt - delikatnie mówiąc - wzbudził sporo kontrowersji. Tym razem dojdzie więc do ich pojedynku w MMA - dla Szpilki będzie to debiut w tej formule, z kolei reprezentant Ukrainy miał już okazję próbować swoich sił w mieszanych sztukach walki.

Zobacz także – Artur Szpilka kariera MMA – zarobki

Kto wygrał walkę Szpilka vs Radczenko?

O tym, kto wygrał walkę Szpilka vs Radczenko, przekonamy się w sobotni wieczór 18 czerwca. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem gala KSW 71. Choć wielu kibiców mogło spodziewać się, że głośny debiut Szpilki w MMA będzie walką wieczoru KSW, nic bardziej mylnego - pojedynek Szpilka vs Radczenko nie będzie najważniejszym wydarzeniem gali, więc tego, kto wygrał walkę Szpilka vs Radczenko, dowiemy się nieco wcześniej, niż na samym końcu gali KSW 71.

Zanim dowiemy się, czy Szpilka wygrał w debiucie w KSW, możemy wytypować jego pojedynek w legalnej firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna).

 

 

Wynik walki Szpilka vs Radczenko

Wynik walki Szpilka vs Radczenko z pewnością będzie niezwykle ważny dla obu zawodników. Szpilka zmienił dyscyplinę, więc na pewno chce zanotować udany debiut zarówno w MMA, jak i w KSW. Radczenko z kolei nie zgadza się z werdyktem z ich pierwszego pojedynku, więc również na pewno jest niezwykle zmotywowany, żeby tym razem wynik walki Szpilka vs Radczenko był dla niego korzystny.

Zobacz także – typy na KSW

Opis walki Szpilka vs Radczenko

Opis walki Szpilka vs Radczenko, czyli jak może wyglądać ten pojedynek? Mówi się, że gdy do klatki wchodzi dwóch stójkowiczów, walka prędzej czy później musi przenieść się do parteru. Czy tak będzie tym razem? Wszystkiego dowiemy się już niedługo, a konkretniej w sobotni wieczór na gali KSW 71!

Artur Szpilka pokonał Sergieja Radczenkę przez TKO, runda 2