Lexy vs Natsu, czyli walka wieczoru gali High League! Kto wygrał ten hitowy pojedynek na pierwszej edycji nowej gali na polskim rynku typu freak fight?

Lexy vs Natsu High League

O tym, że Lexy i Natsu mogą wystąpić w pojedynku na zasadach MMA, mówiło się od dłuższego czasu. Federacja High League podłapała temat i... zestawiła je ze sobą. W przeszłości Lexy i Natsu przyjaźniły się, mieszkając razem w domu Team X. Później ich kontakt się urwał, a dziś nie są ze sobą skonfliktowane. Można powiedzieć, że walka Lexy vs Natsu na swój sposób odbywa się tylko i wyłącznie na płaszczyźnie sportowej, a nie idzie za nią jakiś konflikt czy kłótnia z przeszłości.

Kto wygrał walkę Lexy vs Natsu?

O tym, kto wygrał walkę Lexy vs Natsu, przekonaliśmy się późnym wieczorem w sobotę. Była to bowiem walka wieczoru pierwszej gali High League, w związku z czym rozstrzygnięcie tego pojedynku poznaliśmy na samym końcu wydarzenia. Nie powinno jednak dziwić, że właśnie te zawodniczki zostały zestawione w main evencie – ich konta na Instagramie łącznie śledzi trzy miliony obserwujących!

Wynik walki Lexy vs Natsu

Zanim wydarzenie się odbyło, można było wytypować zwyciężczynie. Kursy na pierwszą galę High League wystawiły zakłady bukmacherskie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Od początku kursy na ten pojedynek były wyrównane i takie też zostały w tygodniu gali. Nic dziwnego – zarówno o umiejętnościach Lexy w sportach walki, jak i Natsu, wiadomo tyle, co nic.

Zobacz także - kim jest Lexy?

Opis walki Lexy vs Natsu

Opis walki Lexy vs Natsu, czyli na początku była stójka. Kopnięcia, ciosy - obie zawodniczki starały się zaskoczyć rywalki w płaszczyźnie stójkowej. Efektownym frontalnym kopnięciem popisała się Lexy, jednak na minutę przed końcem rundy z góry znalazła się Natsu, dominując rywalkę w parterze. Wydaje się, że tym manewrem przypieczętowała triumf w premierowym starciu.

Zobacz także - kto wygrał walkę Lil Masti vs Brodnicka?

Drugą rundę od ataków w stójce rozpoczęła Lexy, wykorzystując warunki fizyczne. Natsu skutecznie sprowadziła jednak przeciwniczkę i znowu znalazła się na górze. W takiej też zakończyła rundę, dominując Lexy w tej pozycji i pewnie triumfując w drugim starciu.

Trzecia odsłona, czyli stójka. Obie zawodniczki wymieniały się ciosami i kopnięciami, a drugim frontem poczęstowała Lexy swoją przeciwniczkę. Wydawało się jednak, że na przestrzeni całego pojedynku lepsza była Natsu i tak właśnie wskazali sędziowie, przyznając jednogłośną decyzję sędziów na jej korzyść.

Natsu pokonała Lexy przez jednogłośną decyzję sędziów