Już 10 marca na gali UFC 299 do klatki ponownie wszedł najlepszy polski zawodnik bez podziału na kategorie wagowe, Mateusz Gamrot. Były podwójny mistrz KSW zmierzył się z Rafaelem dos Anjosem. Kto wygrał walkę Gamrot vs dos Anjos?

Gamrot vs dos Anjos wynik

Mateusz Gamrot pokonał Rafaela dos Anjosa przez jednogłośną decyzję sędziów. Przed walką z dos Anjosem, Mateusz Gamrot był na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Wygrał bowiem z Jalinem Turnerem i Rafaelem Fizievem. Dos Anjos natomaist przeplatał wygrane z porażkami. Wygrał bowiem dwa z ostatnich czterech starć.

Gamrot vs dos Anjos kto wygrał?

O tym, kto wygrał walkę Gamrot vs dos Anjos, dowiedzieliśmy się w nocy z soboty na niedzielę 10 marca. Starcie to mogliśmy obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku był Mateusz Gamrot. Kurs na zwycięstwo reprezentanta Polski wynosił bowiem zaledwie 1.21. Szansę na triumf Rafaela dos Anjosa oszacowano natomiast aż na 4.50.

Superbet przygotował specjalną promocję na walkę Mateusza Gamrota. ZAŁÓŻ KONTO z kodem promocyjnym TYPERVIP, wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy kupon za min. 2 PLN. Kupon musi być zakładem typu singiel i zawierać typ na zwycięstwo Mateusza Gamrota z Rafaelem dos Anjosem. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz freebet 300 PLN.