Czas na debiut Artura Szpilki w KSW! Znany polski pięściarz zadebiutuje w MMA podczas gali KSW 71. Co już wiadomo o tym wydarzeniu?

Data gali18.06.2022
Miejsce galiToruń
Transmisja galiViaplay
Gwiazda galiSzpilka, Ziółkowski

Kiedy KSW 71?

Kiedy debiut Szpilki w KSW? Termin gali KSW 71 poznaliśmy około miesiąc przed wydarzeniem. Jak się okazało, debiut "Szpili" przypadnie na czerwiec, a konkretniej na 18. dzień tego miesiąca w 2022 roku.

Gdzie KSW 71?

W momencie ogłoszenia gali dowiedzieliśmy się również, gdzie KSW 71 się odbędzie. Lokalizacja gali z debiutem Szpilki to Toruń i tamtejsza Arena Toruń, gdzie KSW premierowo zorganizuje swoje wydarzenie.

Bukmacher KSW 71

Bukmacher KSW 71 to firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Legalny bukmacher od wielu lat jest głównym sponsorem gali KSW, więc właśnie w Fortunie będzie można obstawić debiut Szpilki w KSW.

KSW 71 PPV

Transmisja KSW 71 odbędzie się w systemie PPV, choć... nie do końca. Żeby legalnie obejrzeć KSW 71, trzeba mieć wykupiony dostęp do platformy Viaplay.

Zobacz także – KSW w Viaplay – cena, jakość

KSW 71 bilety

KSW 71 bilety są dostępne w sprzedaży. Ceny biletów na KSW 71 zaczynają się od 50 złotych, a najdroższe wejściówki, z miejscem na płycie tuż przy klatce, kosztują nawet 2200 złotych.

KSW 71 ważenie

KSW 71 ważenie odbędzie się dzień przed wydarzeniem, czyli 17 czerwca. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych.

 

 

KSW 71 komentatorzy

Po tym, jak KSW przeniosło się z Polsatu do Viaplay, gale komentuje duet Maciej Turski&Dominik Durniat. Federacja próbuje także wariantu z trzema komentatorami i wówczas do duetu dziennikarzy dołącza jeden z zawodników KSW - Albert Odzimkowski lub Marian Ziółkowski.

Kto na KSW 71?

Kto zawalczy na KSW 71? Nie ulega wątpliwości, że debiut Artura Szpilki w MMA jest niezwykle medialnym wydarzeniem i odbije się szerokim echem nie tylko w kraju. Szpilka jest bowiem popularnym pięściarzem, a zawsze transfery między dyscyplinami wzbudzają zainteresowanie.

Głośno zapowiada się także powrót Marcina "Różala" Różalskiego do KSW. Jak się okazało, były mistrz KSW w wadze ciężkiej wróci do startów w MMA właśnie na gali KSW 71.

Walki KSW 71

Walki KSW 71 to przede wszystkim debiut Szpilki. Jego rywalem, o czym poinformował sam "Szpila", będzie Siergiej Radczenko, z którym w przeszłości mierzyli się już na zasadach boksu. Wówczas Szpilka wygrał po kontrowersyjnej decyzji sędziów, więc tym razem panowie zrewanżują się w formule MMA.

Zobacz także - Artur Szpilka kariera MMA - zarobki

Co ciekawe walka Szpilki w MMA nie będzie main eventem gali KSW 71. W tym zmierzą się bowiem Marian Ziółkowski i Sebastian Rajewski. Stawką pojedynku będzie pas w kategorii lekkiej, którego posiadaczem jest "Golden Boy".

Zawodnicy KSW 71

Zawodnicy KSW 71, czyli kto zawalczy oprócz Szpilki? Gdy KSW ogłosiło termin i miejsce gali KSW 71, jako bohater wydarzenia został ogłoszony tylko i wyłącznie Szpilka. Z racji tego, że pojedynek pięściarza nie będzie walką wieczoru, kibice z niecierpliwością czekali na to, jacy zawodnicy zostaną ogłoszeni właśnie jako bohaterowie main eventu czerwcowej gali KSW 71.

Kursy KSW 71

Gdy KSW ogłosi pojedynek z gali KSW 71, kursy na tę walkę natychmiast znajdą się na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Typy KSW 71

Typy KSW 71, czyli nie ulega wątpliwości, że największe zainteresowanie będzie wzbudzać walka Szpilki. Jego fani z pewnością będą typować wygraną Polaka w debiucie, z kolei pozostali gracze mogą szukać zwycięstwa jego przeciwnika, biorąc pod uwagę fakt, jak kiepsko w ostatnich latach Szpilka prezentował się w ringu.

Zobacz także – typy na KSW

Karta walk KSW 71

Karta walk KSW 71 to przede wszystkim pierwsza walka Szpilki w KSW. Czekamy na galę!

Ziółkowski vs Rajewski
Różalski vs Zimmerman
Mańkowski vs Torres
Szpilka vs Radczenko
Szymański vs Mircea
Wikłacz vs Bruno dos Santos
Stawowy vs Martinek
Desmae vs Sowiński
Doussis vs Dzwoniarek


Jaki jest termin KSW 71?
KSW 71 odbędzie się 18 czerwca 2022 roku.
Kto zawalczy na KSW 71?
Na gali KSW 71 dojdzie do debiutu Artura Szpilki w MMA.