Gala KSW 62 to kolejne wydarzenie spod szyldu największej organizacji MMA w Polsce. Gala odbiła się w mediach szerokim echem zarówno biorąc pod uwagę poziom sportowy, jak i kontrowersyjny dla wielu main event. Jak wyglądają wyniki gali KSW 62?

KSW 62 wyniki walk

KSW 62 kto wygrał?

O tym, kto wygrał KSW 62, przekonamy się w sobotni wieczór. Właśnie na dzień 17 lipca zaplanowano bowiem tę galę KSW. Dla niektórych zawodników wygrane okażą się przepustką do większych walk czy bardziej imponujących zarobków. Przegrani z kolei mogą przegapić swoją szansę i porażka może sprawić, że ich kariera zdecydowanie wyhamuje.

KSW 62 wyniki

KSW 62 wyniki kibiców będą interesować, jeśli chodzi o przebieg sportowy gali. Kto wygrał, kto przegrał, która walka zakończyła się przed czasem – tego typu informacje będą ciekawić graczy, zwłaszcza jeśli chodzi o Typy na KSW 62. Jest jednak jeszcze inny aspekt – ten, na którym w równie dużym stopniu skupiają się szefowie KSW. Chodzi tutaj o KSW 62 wyniki sprzedaży PPV. Gala odbędzie się bowiem w studiu i będzie transmitowana właśnie w systemie PPV, więc Martin Lewandowski i Maciej Kawulski z pewnością liczą, że wyniki KSW 62 będą imponujące, jeśli chodzi o sprzedaż subskrypcji.

KSW 62 zwycięzcy

KSW 62 zwycięzcy będą znani późnym wieczorem w sobotę. Wówczas przekonamy się, kto jak przepracował okres przygotowawczy i czy taktyka przygotowana wraz z trenerami okazała się skuteczna. Kibiców ciekawić będzie przede wszystkim przebieg walki wieczoru, czyli starcia Szymon Kołecki vs Akop Szostak. Na papierze ten drugi nie ma najmniejszych szans, jednak nie takie sensacje widział już sport czy MMA...

Zobacz także - kim jest Akop Szostak?