Gala KSW 62 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy KSW 62? Gdzie KSW 62? KSW 62 PPV – czy gala odbędzie się w systemie PPV, czy w otwartej telewizji? KSW 62 bilety – czy są dostępne? Kto na KSW 62 – jakie walki KSW 62 zobaczymy? Typy KSW 62 – jak wyglądają kursy KSW 62? KSW 62 karta walk – czy znamy już pełną rozpiskę walk?

Data gali17 lipca
Miejsce galiStudio telewizyjne
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiSzymon Kołecki

Kiedy KSW 62?

Kiedy KSW 62, czyli jaki jest termin najbliższej gali spod szyldu KSW? To, kiedy KSW 62 się odbędzie, zostało ogłoszone podczas gali KSW 61. Zazwyczaj federacja KSW stosuje bowiem taki manewr, że na danej gali ogłasza termin kolejnej oraz kilku zawodników, którzy zawalczą właśnie na następnej gali KSW.

Termin KSW 62 to 17 lipca 2021 roku. KSW 62 odbędzie się więc w trzecią sobotę tego miesiąca.

Gdzie KSW 62?

Gdzie KSW 62? Trudno znaleźć na ten temat informacje w oficjalnych komunikatach organizacji. Pierwotnie wydawało się, że gala KSW 62 odbędzie się we Wrocławiu, jednak nie ma na ten temat potwierdzonych informacji. Wiadomo jednak, że gala zostanie zorganizowana w studio telewizyjnym, więc najprawdopodobniej będzie to Warszawa.

KSW 62 PPV

Na plakatach promujących galę jest jednak informacja na temat tego, czy KSW 62 będzie w systemie PPV. Odpowiadając krótko – tak, gala KSW 62 transmitowana będzie w systemie PPV. Cena wydarzenia zapewne będzie standardowa, jak na KSW – 40 złotych.

KSW 62 bilety

Choć gala KSW 61 odbyła się z kibicami na trybunach, trudno znaleźć informacje na temat tego, czy bilety na KSW 62 są możliwe do kupienia. Dodając do tego fakt, że niewiadomą jest także lokalizacja gali i będzie to wydarzenie studyjne, czyli nieco mniejsza gala - prawdopodobnie - bez kibiców na trybunach. Więcej konkretów z pewnością poznamy bliżej terminu gali KSW 62.

Kto na KSW 62?

Sporo wiadomo już natomiast na temat tego, kto na KSW 62 stoczy swoje kolejne (lub pierwsze) pojedynki w formule MMA. Przy okazji pierwszego trailera dowiedzieliśmy się, że na KSW 62 zawalczą Szymon Kołecki, Andrzej Grzebyk i Mariusz Michalski. W kolejnych tygodniach KSW odkryło kolejne karty, jeśli chodzi o to, kto zawalczy na KSW 62.

Do Kołeckiego, Grzebyka i Michalskiego dołączyły takie nazwiska, jak Artur Sowiński, Sebastian Rajewski, Paweł Polityło czy Adrian Bartosiński. Ten ostatni stanie przed najtrudniejszym zadaniem w karierze i zmierzy się z Michalskim. Z kolei Sowiński zawalczy z Rajewskim.

Debiut w nowej formule podczas KSW 62 zanotuje wybitny zawodnik sportów uderzanych, Tomasz Sarara. Jego przeciwnikiem miał być inny z utytułowanych kickbokserów, Vladimir Tok, jednak wypadł z karty walk na dzień przed galą. Zastąpił go Filip Bradarić.

Typy KSW 62

Typy KSW 62 są dostępne między innymi u oficjalnego sponsora KSW, czyli zakładach bukmacherskich Fortuna. Z kodem promocyjnym Fortuna odbierzesz bonus bez depozytu za rejestrację konta. Znajdziemy tam zakłady na to, kto wygra dany pojedynek, ale też nieco bardziej rozbudowane typy, jak liczba rund, sposób skończenia i inne zakłady znane z typowania sportów walki.

Kursy KSW 62

Jak prezentują się kursy KSW 62 u bukmachera Fortuna? Warto zwrócić przede wszystkim fakt na to, jak wyraźnym faworytem jest jeden z zawodników w walce wieczoru.

Zaznacz swoje typy

 

Obstaw pierwszy kupon na Fortunie i odbierz 210 PLN bez ryzyka.

 

Bukmacher na KSW 62

Bukmacher na KSW 62, czyli gdzie można typować najbliższą galę największej polskiej organizacji, jeśli chodzi o pojedynki w klatce? Oprócz oficjalnego bukmachera gali, czyli zakładów bukmacherskich Fortuna, galę KSW 62 można typować u innych firm, takich jak Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), STS czy TOTALbet.

Typy bukmacherskie na KSW 62: Kołecki vs Szostak

Kurs na to, że Kołecki wygra z Szostakiem, jest nieopłacalny do grania. Trzeba więc przyjrzeć się nieco bardziej rozbudowanym zakładom - takim jak sposób wygranej czy liczba rund. Nam szczególnie spodobał się zakład na to, że walka NIE zakończy się w pierwszej rundzie po atrakcyjnym kursie 2.95. Dlaczego atrakcyjnym? Kołecki do pojedynku z Szostakiem może podejść niezwykle spokojnie, gdyż nie może sobie pozwolić na przegraną i upolowanie przez Akopa przypadkowym ciosem. Dodatkowo panowie się nie lubią, więc nie zdziwi nas scenariusz, w którym Kołecki będzie udzielał rywalowi "lekcji MMA", na przykład kontrolując go długo w parterze.

Z racji tego, że kursy na wygraną Kołeckiego w dowolnej, realnej konfiguracji (wygrana przez KO lub TKO to zaledwie 1.20) wydają nam się nieatrakcyjne do grania, ryzykujemy i gramy na to, że pojedynek nie zakończy się w pierwszej rundzie. Kołecki wygra, ale w późniejszych minutach starcia.

Szymon Kołecki vs Akop Szostak - walka NIE zakończy się w pierwszej rundzie, kurs 2.95

Zakłady KSW 62 na Sowiński vs Rajewski

Zdaniem bukmacherów nieco bardziej wyrównanie zapowiada się walka Sowiński vs Rajewski, jednak naszym zdaniem sporym faworytem jest pierwszy z zawodników. Znacznie bardziej doświadczony „Kornik” w ostatnich latach przegrywał tylko z największymi gwiazdami KSW – Borysem Mańkowskim, Normanem Parke czy Salhadinem Parnassem. Za każdym razem były to porażki decyzjami sędziów. Oprócz tego pokonywał takich zawodników, jak Gracjan Szadziński czy Kamil Szymuszowski.

Zobacz także - Artur Sowiński walki na KSW

Z kolei Rajewski jest znacznie mniej doświadczony i nie ma na swoim koncie w ostatnich latach pojedynków z tak utytułowanymi zawodnikami. Co prawda zadebiutował na gali wygraną z Armenem Stepanyanem, ale w drugiej walce przegrał z Filipem Pejiciem w 11 sekund. W ostatniej walce pokonał Savo Lazicia decyzją sędziów. Biorąc pod uwagę doświadczenie obu zawodników i to, w jaki sposób przebiegały ich ostatnie pojedynki, naszym zdaniem to starcie wygra Sowiński.

Artur Sowiński wygra z Sebastianem Rajewskim, kurs 1.50

Typowanie KSW 62: Grzebyk vs Żaromskis

Na KSW 62 dojdzie do rewanżowej walki Andrzeja Grzebyka z Mariusem Żaromskisem. Podczas ich pierwszego pojedynku Grzebyk w jednej z pierwszych akcji złamał nogę i nie był w stanie na niej stać, przez co przewalczył niemal całą pierwszą rundę z pleców i... wygrał ją. Gdy jednak sędzia postanowił podnieść pojedynek do stójki, Grzebyk nie był w stanie utrzymać pozycji i został poddany. Nie ulega jednak wątpliwości, że w rewanżu Grzebyk nie powinien mieć żadnych problemów ze swoim przeciwnikiem, jeśli oczywiście nie nabawi się kontuzji.

Kurs na samą wygraną Grzebyka wynosi skromne 1.12 i na ten moment taki umieścimy w naszych propozycjach. Patrząc jednak na to, jaką przewagę miał Grzebyk w ich pierwszej walce, mimo poważnej kontuzji, rekomendujemy wygraną polskiego zawodnika w rewanżu przez TKO, KO lub dyskwalifikację.

Andrzej Grzebyk pokona Mariusa Żaromskisa przez KO, TKO lub dyskwalifikację, kurs 1.35

Walki KSW 62

Walki KSW 62 zapowiadają się niezwykle ciekawie. Kibiców szczególnie będzie interesować występ Kołeckiego, który zaprezentuje swoje umiejętności w walce wieczoru. Oprócz tego Grzebyk postara się zrewanżować Żaromskisowi, a Sarara zanotuje debiut w nowej formule sportów walki. Rozpiska na oficjalnej stronie federacji sugeruje, że walki KSW 62 zobaczymy dziewięć.

Zobacz także - Szymon Kołecki walki KSW - zarobki

Karta walk KSW 62

Karta walk KSW 62 jest już w pełni zapełniona. Jakie pojedynki zobaczymy więc na KSW 62?

Szymon Kołecki (10-1, 9 KO) pokonał Akopa Szostaka (4-4-1NC, 3 KO) przez KO, runda 1
Andrzej Grzebyk (18-4, 11 KO, 3 Sub) pokonał Mariusa Żaromskisa (23-10, 16 KO, 1 Sub) przez TKO, runda 1
Adrian Bartosiński (11-0, 9 KO) pokonał Michała Michalskiego (9-5, 5 KO, 1 Sub) przez TKO, runda 1
Tomasz Sarara (1-0, 1 KO) pokonał Filipa Bradaricia (5-4, 5 KO) przez TKO, runda 3 (Bradarić poddał się)
Sebastian Rajewski (11-6, 4 KO) pokonał Artura Sowińskiego (21-13, 8 KO, 7 Sub) przez niejednogłośną decyzję sędziów
Bruno Augusto dos Santos (10-2, 1 KO, 5 Sub) pokonał Pawła Polityło (6-3, 1 KO) przez jednogłośną decyzję sędziów
Lom-Ali Eskiev (18-5, 9 KO, 2 Sub) pokonał Gilbera Ordoneza (10-3, 6 KO) przez poddanie, runda 1
Marcin Krakowiak (11-3, 5 KO, 6 Sub) pokonał Borysa Borkowskiego (3-1, 2 KO) przez TKO, runda 1 (kontuzja)
David Martinik (5-2, 2 KO, 2 Sub) pokonał Lemmy'ego Krusicia (20-8, 5 KO, 7 Sub) przez TKO, runda 1


Jaki jest termin gali KSW 62?
Gala KSW 62 zaplanowana jest na 17 lipca 2021 roku.
Czy Kołecki zawalczy na KSW 62?
Tak, Szymon Kołecki wystąpi w walce wieczoru KSW 62.