Poznaliśmy już drugie starcie karty walk FAME MMA 22. Jarosław "Pasha" Jarząbkowski zmierzy się z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. Dla obu zawodników będzie to debiut w organizacji FAME. Starcie to odbędzie się w formule MMA.

Pasha vs Diablo na FAME MMA 22

Początkowo rywalem Krzysztofa Włodarczyka w debiucie dla FAME MMA miał być Amadeusz Ferrari. Zmiana lokalizacji z Łodzi na Stadion Narodowy sprawiła jednak, że federacja dokonała roszad na karcie walk. Ostatecznie były mistrz świata w boksie zawalczy ze streamerem i zawodnikiem e-sportowym Jarosławem Jarząbkowskim.

Pashabiceps ma na swoim koncie już dwie walki. Obie stoczył w organizacji High League. Pierwsza z nich odbyła się na zasadach bokserskich w małych rękawicach (wygrana z Michałem Owczarzakiem), natomiast druga w MMA (porażka z Marcinem Dubielem).

Dla Krzysztofa Włodarczyka walka z Pashą będzie nie tylko debiutem we freakach, ale także pierwszą walką w formule MMA. Diablo ma jednak na swoim koncie aż 70 starć w boksie. To sprawia, że najprawdopodobniej będzie on faworytem bukmacherów.