Krzysztof Diablo Włodarczyk to jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów. Teraz zdecydował się wejść do świata freak fightów i wystąpi w walce wieczoru karty walk FAME MMA 22. Sprawdź kim jest Krzysztof Diablo Włodarczyk!

Kim jest Krzysztof Diablo Włodarczyk?

Krzysztof Diablo Włodarczyk to polski pięściarz i były mistrz świata w wadze junior ciężkiej w latach 2006-2007 i 2010-2014. Debiut zawodowy zanotował w 2000 roku i od tamtej pory stoczył 70 pojedynków, z których wygrał 65. W 2024 roku postanowił zawiesić karierę bokserską i podpisał kontrakt z freakową organizacją FAME MMA.

Krzysztof Diablo Włodarczyk wiek

Ile lat ma Krzysztof Włodarczyk? Krzysztof Włodarczyk urodził się 19 września 1981 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 42 lata.

Krzysztof Diablo Włodarczyk wzrost

Włodarczyk ma 186 centymetrów wzrostu.

Krzysztof Diablo Włodarczyk waga

Krzysztof Włodarczyk przez większość swojej kariery występował w wadze junior ciężkiej, której limit jest ustalony na 91 kilogramów. Na co dzień waga Włodarczyka oscyluje w okolicach 100 kilogramów.

Krzysztof Diablo Włodarczyk rekord

Krzysztof Włodarczyk ma niezwykle bogaty rekord w boksie. Diablo stoczył na ringach zawodowych 70 walk, z których wygrał 65. Poniżej prezentujemy pełen bilans Krzysztofa Włodarczyka.

Rekord Boks: 65-4-1
Rekord MMA: 0-0

Krzysztof Diablo Włodarczyk FAME MMA

Krzysztof Włodarczyk w FAME MMA miał zadebiutować już we wrześniu 2023 roku przy okazji gali FAME MMA 19. Wtedy jednak wycofał się z walki tuż po ogłoszeniu jego starcia z Arkadiuszem Tańculą. Wywołało to wiele kontrowersji, jednak ostatecznie obie strony doszły do porozumienia i Diablo wystąpi na FAME MMA 22.

Diablo vs Ferrari

Do walki Amadeusz Ferrari vs Krzysztof Diablo Włodarczyk dojdzie 31 sierpnia 2024 roku na FAME MMA 22 w Łodzi. Pojedynek ten będzie walką wieczoru tej gali. Dla Włodarczyka będzie to nie tylko debiut w FAME, ale także w formule MMA.

Krzysztof Włodarczyk Szpilka

Konflikt na linii Artur Szpilka - Krzysztof Włodarczyk przez lata rozbudzał wyobraźnię kibiców. W przeszłości Diablo i Szpila byli kolegami z jednej sali treningowej. Zawodnicy poróżnili się jednak w 2015 roku. Atmosfera między nimi była napięta do tego stopnia, że doszło nawet do bójki. Szpilka zaatakował Włodarczyka, gdy ten wszedł do sali treningowej.

Potem przez wiele lat mówiło się o walce Szpilki i Włodarczyka, jednak ostatecznie nigdy nie doszło do tego starcia.

Krzysztof Włodarczyk żona

Byłą żoną Krzysztofa Włodarczyka jest Małgorzata Babilońska. Jego aktualną narzeczoną jest natomiast Karolina Olszewska.

Krzysztof Włodarczyk dzieci

Krzysztof Włodarczyk ma trójkę dzieci. Ze swoją byłą żoną Małgorzatą Babilońską ma syna i córkę. Z Karoliną Olszewską, która jest jego obecną partnerką, ma córkę.

Krzysztof Diablo Włodarczyk Instagram

Krzysztof Włodarczyk na Instagramie jest obecny pod nazwą @krzysztofdiablowlodarczyk. 42-latek na ten moment zgromadził na swoim koncie ponad 40 tysięcy obserwujących.


Ile ma lat Krzysztof Diablo Włodarczyk?
Krzysztof Włodarczyk ma 42 lata.
Jaki ma rekord Krzysztof Włodarczyk?
Rekord Krzysztofa Włodarczyka w boksie to 65-4-1.