Robert "Sutonator" Pasut wychodząc do walki z Dawidem "Dzinoldem" Rzeźnikem nie mógł nie postawić na kontrowersyjne przebranie męczennika. Żaden z zawodników nie zaznał jeszcze porażki w federacji Fame. Kto okazał się pierwszym przegranym tego zestawienia na Fame MMA 18?

Dawid "Dzinold" Rzeźnik wygrywa z Robertem Pasutem

Zdecydowanie ten pojedynek należy do jednych z cięższych do obstawienia ze względu na fakt, że oboje są niepokonani. W tej sytuacji różnica wzrostu to 11 centymetrów dla Rzeźnika. Pierwsza runda rozpoczyna się od szybkiej i silnej wymiany ciosów. W jej wyniku Pasut kończy z zakrwawioną twarzą, więc nie można zaprzeczyć, że ciosy Dzinolda do niego dochodzą.

Sutonator niełatwo się poddawał, choć krew dramatycznie kapała z jego twarzy pod koniec pierwszego odcinka walki. Runda druga to kolejne silne uderzenia, choć obaj panowie wykazywali się niemałym zmęczeniem. Fani byli zachwyceni wytrzymałością Pasuta, który pomimo obrażeń dalej walczył. Takiego wrażenia doznali także komentujący całe starcie, co otwarcie przyznali.

Ostatnia runda idealnie ukazała zmęczenie tej dwójki. Oboje pokazali niemałą determinację, co nie uszło uwadze internautów i komentujących. Finalnie to właśnie Dawid "Dzinold" Rzeźnik pokonał Roberta Pasuta na Fame MMA 18 po 3 rundach krwawego starcia.