Z racji zbliżającego się pierwszego wydarzenia CLOUT MMA, nikogo nie dziwią kolejne informacje pojawiające się w zakresie zawodników i zestawień. Organizatorzy od kilku dni codziennie dzielą się z nami nowymi zapowiedziami walk lub osób, które się na nim pojawią. Jeszcze wczoraj wspominaliśmy, o starciu Jaya Silvy z Tomaszem Sararą, a dziś czas na Piotra "Lizaka" Lizakowskiego!

Lizak przechodzi z High League do CLOUT MMA

Jak już pisaliśmy nie raz, transfery z High League spowodowane zawieszeniem organizacji, to kwestia na porządku dziennym. Widzowie mają jednak zagadkę, których z nich przechwyca Fame MMA, a których nowa federacja Lexy Chaplin i Sławomira Peszko. Na ten moment karta walk CLOUT MMA 1 nie wciąż się zapełnia, więc wiele przed nami. Na jej kolejnej pozycji pojawił się Lizak.

YouTuber z ekipy ebeebe był już ogłaszany na High League 7 Grand Prix. Wiadomo jednak, że gala została zawieszona. Z tego też względu przejście do innej organizacji było wręcz nieuniknione. Na ten moment nie znamy jego przeciwnika, więc niewiele można o sytuacji stwierdzić. Organizacja nadmienia, że ogłosi go już w trakcie I konferencji 12 lipca w Warszawie. Komentujący oczywiście starają się dojść do tego, kto nim będzie.

Co ciekawe, fani śledzący działania internetowe federacji potwierdzają, że jest to kolejne dobre posunięcie ze strony Clout MMA. Jak na razie ogłoszeni zawodnicy i zestawienia wydają się sensownie połączeniem dwóch światów - sportu i internetu - które reprezentują ich ambasadorzy. Na dalsze ogłoszenia czekamy z niecierpliwością.