Mateusz Bogusz to niewątpliwie objawienie tego sezonu w lidze MLS. Polak wraz ze swoim Los Angeles FC zajmuje 2. miejsce w Konferencji Zachodniej MLS i z 13 bramkami jest 7. w klasyfikacji najlepszych strzelców. Teraz Polak zdobył kolejnego gola dla LAFC, tym razem w Leagues Cup.

Bogusz się nie zatrzymuje! Kiedy debiut w kadrze?

Los Angeles FC w przerwie od meczów w MLS rywalizuje z innymi amerykańskimi, meksykańskimi i kanadyjskimi drużynami w rozgrywkach Leagues Cup. Minionej nocy LAFC pokonało aż 4:0 Colorado Rapids i dzięki temu awansowało do finału turnieju, w którym już 26 sierpnia zmierzy się z Columbus Crew.

Jedną z bramek Los Angeles FC strzelił niezawodny w tym sezonie Mateusz Bogusz, który pięknym uderzeniem po długim słupku wykończył podanie Jezusa Murillo. Polak opuścił boisko w 63. minucie meczu przy wyniku 3:0 dla gospodarzy.