Jeszcze niedawno wspominaliśmy o tym, że Najka dostała propozycję walki na Clout MMA. Choć rzeczywiście kobieta wydawała się przekonana do tego pomysłu, to nie było pewne, czy przyjmie warunki federacji. Teraz jednak jej udział zaczyna być prawdopodobny, zwłaszcza gdy jedna z zawodniczek wykazuje chęć, by się z nią zmierzyć.

Paulina Hornik vs Najka na Clout MMA 4? - Internetowy konflikt przybiera na sile

Jak już wspomnieliśmy, jedna z zawodniczek wyraziła chęć walki z Najką. Paulina Hornik na swoim InstaStory przyznała, że chętnie podjęłaby się pojedynku z TikTokerką. Influencerka swoją chęć motywuje tym, że jest ateistką i strasznie rażą ją wypowiedzi dziewczyny w sieci. Jak wiadomo, Najka często ostro wypowiada się na temat osób nieżyjących w zgodzie z religią.

Zazwyczaj przed ogłoszeniem danej walki, dochodzi do zaczepek ze strony zawodników. Tak też zaczęło to wyglądać na platformie X, kiedy to Najka oburzyła się powodem, dla którego Hornik miałaby wziąć z nią walkę.

Bicie się za to, że z kimś się nie zgadzasz? Nie umiesz normalnie porozmawiać, usiąść i przedstawić swoje argumenty tylko bić się musisz? 😏 Co w ten sposób promujesz? Przemoc. W taki sposób później dochodzi do katastrof.

Na odpowiedź Hornik nie trzeba było długo czekać.

Manipulujesz i dobrze o tym wiesz, sztuki walk to sport a nie przemoc. Miałam pytanie z kim bym zawalczyła to dałam Ciebie, bo miałabym z kim podyskutować na panelu przynajmniej.

Czy ta wymiana zdań oznacza, że Najka jednak nie rozważa pojedynku na gali freakowej? O tym zapewne dowiemy się w najbliższym czasie podczas ogłaszania kolejnych pojedynków na karcie walk Clout MMA 4. Zaczepki kobiet między sobą sprawiają jednak, że internauci oczekują ogłoszenia ich starcia.