Kontrowersyjne postacie można uznać za znak rozpoznawczy federacji freak fightowych w Polsce. Nic dziwnego, że kolejni twórcy z taką reputacją dołączają do poszczególnych organizacji. Najka - Tiktokerka prowadząca content o Bogu - potwierdza, że dostała propozycję walki na Clout MMA.

Najka w Clout MMA? - "Dostałam właśnie 3 propozycję walki"

TikTok jest platformą, która aktualnie najbardziej podbija świat. Twórcy tej aplikacji stają się coraz popularniejsi, a kontrowersyjny content przyciąga masę widzów. Już od kilku lat w na tym portalu można oglądać filmiki Najki. Kobieta skupia swoją działalność w sieci na przekazywaniu wartości religijnych. Zdarza się, że przekonując do swoich racji, obraża innych, co nie podoba się internautom.

Jeszcze niedawno usłyszała ona wyrok za słowa, w których porównała Ukraińców do pasożytów, jednak dzięki pomocy polityków udało się go unieważnić. Teraz ma wystąpić na gali Clout MMA. Jak sama przyznaje, w przeszłości dostała propozycje od zawieszonej federacji High League. Wtedy jednak je odrzuciła, a teraz realnie zastanawia się nad starciem.

Wiem, że są przeróżne opinie na temat tej federacji. Wiecie co? Pieniądze są dobre, sławę też można wykorzystać w dobry sposób. (...) Ja tam wejdę, przekażę tam jakieś poglądy, może ktoś przy okazji się nawróciłby. (...) Pytanie teraz do mojej widowni - co wy o tym myślicie?

Jak widać, w przeciwieństwie do poprzednich razów, kobieta wydaje się przekonana. Co ciekawe, Slythi wskazała na Twitterze hipokryzję Tiktokerki, pokazując jej wypowiedzi z przeszłości na temat freak fightów. Co sądzicie o nawracaniu zawodników i widzów takich federacji?

Najjjka w Clout MMA? - "Dostałam właśnie 3 propozycję walki"
Slythi/X