W pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy Olympiakos pokonał 3:2 Fenerbahce. W barwach tureckiego zespołu cały mecz rozegrał Sebastian Szymański, który popisał się świetną asystą.

Ważna asysta Sebastiana Szymańskiego

Fenerbahce już w 57. minucie meczu przegrywało aż 0:3 i ich sytuacja w meczu z Olympiakosem wydawała się tragiczna. Nastroje kibiców tureckiego klubu poprawiły się w 68. minucie, kiedy to Dusan Tadić pewnie wykorzystał rzut karny. Zaledwie sześć minut później świetnie zachował się Sebastian Szymański. Polak jednym dotknięciem wystawił piłkę Kahveciemu, który umieścił piłkę w siatce. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Olympiakosu, więc sprawa awansu pozostaje wciąż otwarta. Rewanż już za tydzień w Stambule.

O 21:00 rozpoczęły się kolejne mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji, a w nich takie hity jak Liverpool - Atalanta czy AC Milan - AS Roma. Na naszej stronie możesz śledzić wyniki na żywo wszystkich dzisiejszych spotkań.