Kody promocyjne

Kody promocyjne

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny
1 września 2022
Kod promocyjny Fuksiarz
Kod promocyjny Fuksiarz
1 września 2022
Totolotek Kod Promocyjny | Bonus 500 PLN
Totolotek Kod Promocyjny | Bonus 500 PLN
1 września 2022
FORBET Kod Promocyjny | bonus na start 3000 PLN + 50 PLN
FORBET Kod Promocyjny | bonus na start 3000 PLN + 50 PLN
1 września 2022
Kod Promocyjny Fortuna
Kod Promocyjny Fortuna
1 września 2022
Betters kod promocyjny
Betters kod promocyjny
1 września 2022
Kod promocyjny Totalbet | 40 PLN bonus bez depozytu
Kod promocyjny Totalbet | 40 PLN bonus bez depozytu
1 września 2022
STS Bonus – 1660 PLN na start
STS Bonus – 1660 PLN na start
1 września 2022
Kod promocyjny Betclic | 200PLN zakład bez ryzyka
Kod promocyjny Betclic | 200PLN zakład bez ryzyka
1 września 2022
ETOTO Bonus na start 200% do 200 zł
ETOTO Bonus na start 200% do 200 zł
1 września 2022
SuperBet Kod Promocyjny
SuperBet Kod Promocyjny
1 września 2022
Kod Promocyjny Betfan – cashback 600 PLN
Kod Promocyjny Betfan – cashback 600 PLN
1 września 2022

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne to krótkie, składające się z kilku liter lub cyfr hasła, z których gracze mogą skorzystać podczas rejestracji, aby otrzymać bukmacherskie profity. Należy pamiętać, iż kody promocyjne to nie to samo, co kody bonusowe – różnica polega na tym, że te pierwsze służą do wykorzystania podczas zakładania konta, podczas gdy te drugie stosowane są już w późniejszej fazie przy okazji pewnych sporadycznych akcji u bukmacherów. Oba jednak opierają się na tym samym działaniu – należy wpisać dane hasło w określonym miejscu, by otrzymać pewne korzyści.

Po co korzystać z kodów promocyjnych?

Najczęściej kody promocyjne stanowią uzupełnienie lub podwyższenie wartości oferty powitalnej danego bukmachera. Zdecydowanie opłaca się korzystać z kodów promocyjnych, gdyż nie mają one żadnych minusów dla nowego klienta, a jedynie same profity, takie jak np. podwyższenie zwrotu z zakładu bez ryzyka, dodatkowy freebet czy inne tego typu promocje. Podsumowując, używanie kodów promocyjnych pozwala nam otrzymać więcej, niż dostanie na start przeciętny klient.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny wpisujemy w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta. W zależności od bukmachera pole do wpisania tego hasła może znajdować się na pierwszej stronie formularza, ale też na ostatniej, jednak z pewnością go nie przegapimy. Warto mieć na uwadze, że jeżeli zapomnimy o wpisaniu kodu, to zaprzepaścimy szansę na skorzystanie z profitów, które on ze sobą niesie, ponieważ po ukończeniu procesu tworzenia konta nie można już wpisać kodu promocyjnego.

Czy każdy bukmacher ma kody promocyjne?

Nie wszystkie firmy korzystają z formy kodów promocyjnych. Niektórzy bukmacherzy zamiast tego udostępniają określone linki do rejestracji, które pod kątem użyteczności polegają dokładnie na tym samym, co kod promocyjny, jednak nowy klient nic nie musi wpisywać, a jedynie utworzyć konto z danego linku. Są również bukmacherzy, którzy używają obu tych możliwości i są one dla siebie identycznymi w ostatecznym rezultacie dla gracza alternatywami.

Gdzie szukać kodów promocyjnych?

Kody promocyjne do wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „kody promocyjne”. Jeśli na liście nie ma bukmachera, który Cię interesuje, warto wpisać jego nazwę w lupkę na górze strony. Z pewnością znajdziesz wtedy odpowiedni artykuł, który poinformuje Cię, czy dany operator posiada kod promocyjny i jak on brzmi, a także jakie korzyści ze sobą niesie.

Kod promocyjny eWinner

Obecnie firma ta posiada najbardziej atrakcyjny zakład bez ryzyka na polskim rynku. Wpisując kod TYPERVIP, będziemy mogli zagrać pierwszy kupon bez ryzyka ze zwrotem aż do 110 złotych! Aby otrzymać najwyższy możliwy zwrot, należy zagrać za stawkę 125 złotych. Pamiętać należy również o tym, by przy zakładaniu konta mieć zaznaczone okienko „Chcę otrzymać zakład bez ryzyka”. Ponadto otrzymujemy również bonus 50% aż do 500 złotych od drugiej wpłaty.

Kod promocyjny STS

Najbardziej rozpoznawalny w Polsce bukmacher STS posiada kod promocyjny TYPERVIP. Dzięki niemu otrzymamy na start zakład bez ryzyka do 100 PLN. W stałej ofercie powitalnej pozostaje też podwojenie pierwszego depozytu do 300 PLN, bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 PLN, bonus od trzeciego depozytu 50% do 700 PLN oraz bonus 60 PLN za wykonanie sześciu zadań. Wszystkie promocje, włącznie z tą ostatnią opiewają na kwotę 1660 PLN!

Kod promocyjny Fortuna

Podobnie jak u swojego największego konkurenta, w Fortunie również możemy wykorzystać kod TYPERVIP. Gwarantuje on bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych, freebet 10 zł, zakład bez ryzyka aż do kwoty 600 zł oraz bonus od drugiej wpłaty 50% do 200 zł.

Kod promocyjny Betclic

Bukmacher Betclic posiada specjalną ofertę powitalną dla graczy, którzy wykorzystają przy rejestracji kod TYPERVIP. Klienci korzystający z wyżej wskazanego kodu promocyjnego mogą zagrać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych. Jeżeli kupon okaże się przegrany, operator zwraca na nasze saldo stawkę pomniejszoną o podatek. Co ważne, środki należy obrócić tylko raz po kursie min. 2.14!

Kod promocyjny BETFAN

Bukmacher ten również korzysta z kodów promocyjnych, a jeżeli podczas rejestracji zdecydujemy się na użycie kodu TYPERVIP, otrzymamy cashback na pierwszy zakład aż do 600 złotych z zaledwie 1-krotnym obrotem, jak i podwojenie drugiego dokonanego depozytu aż do 1000 złotych.

Kod promocyjny Superbet

Rumuński bukmacher niedawno pojawił się na polskim rynku, szybko zdobywając sympatię graczy. Operator organizuje liczne akcje promocyjne, również dla nowych klientów. Z kodem TYPERVIP możemy otrzymać cashback aż do 1300 złotych! Polega on na tym, że przez pierwszy tydzień po założeniu konta możemy grać bez obaw o utratę środków, ponieważ po upłynięciu 7 dni Superbet zwróci nam wszystko, co „na minusie”, aż do 1300 złotych w formie bonusu.

Kod promocyjny forBET

Trzeci pod względem udziału w rynku bukmacher także korzysta z kodów promocyjnych. Wpisując kod TYPERVIP, odbierzemy podwojenie drugiego depozytu aż do 2050 złotych, a także będziemy mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka do 1000 zł. Ponadto przez 30 dni nowi gracze mają szansę grać kupony AKO bez podatku.

Kod promocyjny TOTALbet

Operator ten posiada atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych klientów rejestrujących się z kodem TYPERVIP. Posiada on najwyższy bonus bez depozytu na rynku, a gracze zakładający konto w TOTALbet mogą liczyć na odbiór aż 40 złotych w formie darmowego zakładu za rejestrację oraz kilka dodatkowych kroków. Ponadto operator ten posiada bonus od depozytu aż do zawrotnej kwoty 5000 złotych oraz grę bez podatku po spełnieniu określonych warunków!

Kod promocyjny LVBET

Obecny od wielu lat na polskim rynku bukmacher również posiada ofertę na start dla nowych graczy, którzy wpiszą przy rejestracji kod TYPERVIP. Na początek klient otrzymuje 20 złotych bonusu bez depozytu, a następnie może liczyć na bonusy od dwóch pierwszych wpłat oraz zakład bez ryzyka do 333 zł od trzeciego depozytu.

Kod promocyjny Totolotek

Dzięki rejestracji z kodem ZT15 możemy otrzymać u tego popularnego bukmachera bonus od depozytu do 500 złotych.