Kody promocyjne

Kody promocyjne to krótkie, składające się z kilku liter lub cyfr hasła, z których gracze mogą skorzystać podczas rejestracji, aby otrzymać bukmacherskie profity. Należy pamiętać, iż kody promocyjne to nie to samo, co kody bonusowe – różnica polega na tym, że te pierwsze służą do wykorzystania podczas zakładania konta, podczas gdy te drugie stosowane są już w późniejszej fazie przy okazji pewnych sporadycznych akcji u bukmacherów. Oba jednak opierają się na tym samym działaniu – należy wpisać dane hasło w określonym miejscu, by otrzymać pewne korzyści.
Miejsce
Bukmacher
Bonus powitalny
Kod promocyjny
Szczegóły
Kody promocyjne to krótkie, składające się z kilku liter lub cyfr hasła, z których gracze mogą skorzystać podczas rejestracji, aby otrzymać bukmacherskie profity. Należy pamiętać, iż kody promocyjne to nie to samo, co kody bonusowe – różnica polega na tym, że te pierwsze służą do wykorzystania podczas zakładania konta, podczas gdy te drugie stosowane są już w późniejszej fazie przy okazji pewnych sporadycznych akcji u bukmacherów. Oba jednak opierają się na tym samym działaniu – należy wpisać dane hasło w określonym miejscu, by otrzymać pewne korzyści.

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne to krótkie, składające się z kilku liter lub cyfr hasła, z których gracze mogą skorzystać podczas rejestracji, aby otrzymać bukmacherskie profity. Należy pamiętać, iż kody promocyjne to nie to samo, co kody bonusowe - różnica polega na tym, że te pierwsze służą do wykorzystania podczas zakładania konta, podczas gdy te drugie stosowane są już w późniejszej fazie przy okazji pewnych sporadycznych akcji u bukmacherów. Oba jednak opierają się na tym samym działaniu - należy wpisać dane hasło w określonym miejscu, by otrzymać pewne korzyści.

Po co korzystać z kodów promocyjnych?

Najczęściej kody promocyjne stanowią uzupełnienie lub podwyższenie wartości oferty powitalnej danego bukmachera. Zdecydowanie opłaca się korzystać z kodów promocyjnych, gdyż nie mają one żadnych minusów dla nowego klienta, a jedynie same profity, takie jak np. podwyższenie zwrotu z zakładu bez ryzyka, dodatkowy freebet czy inne tego typu promocje. Podsumowując, używanie kodów promocyjnych pozwala nam otrzymać więcej, niż dostanie na start przeciętny klient.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny wpisujemy w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta. W zależności od bukmachera pole do wpisania tego hasła może znajdować się na pierwszej stronie formularza, ale też na ostatniej, jednak z pewnością go nie przegapimy. Warto mieć na uwadze, że jeżeli zapomnimy o wpisaniu kodu, to zaprzepaścimy szansę na skorzystanie z profitów, które on ze sobą niesie, ponieważ po ukończeniu procesu tworzenia konta nie można już wpisać kodu promocyjnego.

Czy każdy bukmacher ma kody promocyjne?

Nie wszystkie firmy korzystają z formy kodów promocyjnych. Niektórzy bukmacherzy zamiast tego udostępniają określone linki do rejestracji, które pod kątem użyteczności polegają dokładnie na tym samym, co kod promocyjny, jednak nowy klient nic nie musi wpisywać, a jedynie utworzyć konto z danego linku. Są również bukmacherzy, którzy używają obu tych możliwości i są one dla siebie identycznymi w ostatecznym rezultacie dla gracza alternatywami.

Gdzie szukać kodów promocyjnych?

Kody promocyjne do wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "kody promocyjne". Jeśli na liście nie ma bukmachera, który Cię interesuje, warto wpisać jego nazwę w lupkę na górze strony. Z pewnością znajdziesz wtedy odpowiedni artykuł, który poinformuje Cię, czy dany operator posiada kod promocyjny i jak on brzmi, a także jakie korzyści ze sobą niesie.

Kod promocyjny STS

Najbardziej rozpoznawalny w Polsce bukmacher STS posiada kod promocyjny TYPERVIP. Dzięki niemu otrzymamy na start zakład bez ryzyka do 100 PLN. W stałej ofercie powitalnej pozostaje też podwojenie pierwszego depozytu do 300 PLN, bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 PLN, bonus od trzeciego depozytu 50% do 700 PLN oraz bonus 60 PLN za wykonanie sześciu zadań. Wszystkie promocje, włącznie z tą ostatnią opiewają na kwotę 1660 PLN!

Kod promocyjny Fortuna

Podobnie jak u swojego największego konkurenta, w Fortunie również możemy wykorzystać kod TYPERVIP. Gwarantuje on bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych, freebet 10 zł oraz zakład bez ryzyka aż do kwoty 600 zł.

Kod promocyjny Betclic

Bukmacher Betclic posiada specjalną ofertę powitalną dla graczy, którzy wykorzystają przy rejestracji kod TYPERVIP. Klienci korzystający z wyżej wskazanego kodu promocyjnego mogą zagrać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych. Jeżeli kupon okaże się przegrany, operator zwraca na nasze saldo stawkę pomniejszoną o podatek. Co ważne, środki należy obrócić tylko raz po kursie min. 2.14!

Kod promocyjny Betfan

Bukmacher ten również korzysta z kodów promocyjnych, a jeżeli podczas rejestracji zdecydujemy się na użycie kodu TYPERVIP, otrzymamy bonus od wpłaty wynoszący 200% do 300 PLN. To oznacza, że przy wpłacie 150 PLN na naszym koncie gracza pojawi się 150 PLN w depozycie i 300 PLN w bonusie. Środki bonusowe należy przenieś na konto depozytowe, obracając nimi raz na kuponie lub kilku kuponach AKO z kursem łącznym min. 3.00.

Kod promocyjny Superbet

Rumuński bukmacher niedawno pojawił się na polskim rynku, szybko zdobywając sympatię graczy. Operator organizuje liczne akcje promocyjne, również dla nowych klientów. Z kodem TYPERVIP możemy otrzymać cashback aż do 1300 złotych! Polega on na tym, że przez pierwszy tydzień po założeniu konta możemy grać bez obaw o utratę środków, ponieważ po upłynięciu 7 dni Superbet zwróci nam wszystko, co "na minusie", aż do 1300 złotych w formie bonusu.

Kod promocyjny forBET

Trzeci pod względem udziału w rynku bukmacher także korzysta z kodów promocyjnych. Wpisując kod TYPERVIP, odbierzemy podwojenie drugiego depozytu aż do 2050 złotych, a także będziemy mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka do 1000 zł. Ponadto przez 30 dni nowi gracze mają szansę grać kupony AKO bez podatku.

Kod promocyjny TOTALbet

Operator ten posiada atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych klientów rejestrujących się z kodem TYPERVIP. Posiada on najwyższy bonus bez depozytu na rynku, a gracze zakładający konto w TOTALbet mogą liczyć na odbiór aż 40 złotych w formie darmowego zakładu za rejestrację oraz kilka dodatkowych kroków. Ponadto operator ten posiada bonus od depozytu aż do zawrotnej kwoty 5000 złotych oraz grę bez podatku po spełnieniu określonych warunków!

Kod promocyjny LVBET

Obecny od wielu lat na polskim rynku bukmacher również posiada ofertę na start dla nowych graczy, którzy wpiszą przy rejestracji kod TYPERVIP. Na początek klient otrzymuje 20 złotych bonusu bez depozytu, a następnie może liczyć na bonusy od dwóch pierwszych wpłat oraz zakład bez ryzyka do 333 zł od trzeciego depozytu.

Kod promocyjny Fuksiarz

Rejestrując konto z kodem promocyjnym TYPERVIP u bukmachera Fuksiarz otrzymujesz cashback 50% do 500 PLN bez obrotu! Wystarczy wpłacić min. 50 PLN i postawić kupon AKO z min. 2 zdarzeniami (kurs pojedynczego co najmniej 1.60).