Rozbudowana oferta powitalna to element, który znajdziemy praktycznie w każdym serwisie bukmacherskim. W ten sposób, bukmacherzy zachęcają nowych klientów do zarejestrowania konta w tym właśnie miejscu. Kody bonusowe to kolejny sposób na zaktywizowanie klientów. Dzięki nim, gracze często mogą liczyć na wyższy bonus powitalny, zdobywając coś ekstra. W jaki sposób działa taka promocja? Jak możemy wykorzystać bukmacherski kod promocyjny?

W jaki sposób działają kody promocyjne u bukmacherów?

Serwisy bukmacherskie starają się zachęcić klientów do zarejestrowania konta z pomocą atrakcyjnych promocji oraz bonusów powitalnych. Najczęściej, nowy klient może otrzymać powiększenie pierwszej wpłaty, a także zakład bez ryzyka, który pozwoli obstawić pierwszy zakład bez obaw o utratę cennych środków. Kody bonusowe bukmacher to promocja, w ramach której nowi użytkownicy mogą otrzymać większy prezent powitalny od tego, dostępnego w standardowej ofercie. Czasem jest to większa premia przy pierwszej wpłacie, a czasem dodatkowy upominek, np. niewielki freebet.

Bukmacherzy udostępniają kody promocyjne stronom partnerskim, takim jak chociażby ZawódTyper.pl. Na naszej stronie znajdziesz aktualne kody promocyjne bukmacherzy do legalnych serwisów bukmacherskich w naszym kraju. Obok kodu znajduje się link, z pomocą którego przechodzisz do formularza rejestracyjnego. Jeśli wykorzystasz kod z naszej strony, otrzymasz większy bonus na start, z kolei my zostaniemy nagrodzeni niewielką prowizją od bukmachera. I wszystkie strony są zadowolone. Dlatego też duża liczba legalnych bukmacherów decyduje się na zastosowanie promocji z kodami bonusowymi.

Czy kod bonusowy i kod promocyjny to to samo?

Jak najbardziej, różnica tkwi jedynie w nazewnictwie. Kody promocyjne działają tak samo jak kody bonusowe, a pojęcie to można stosować zamiennie. Bukmacherzy mogą stosować inną nazwę w odniesieniu do swojej promocji. Często spotkamy się także z pojęciem kodu rejestracyjnego. Przeważnie, kody promocyjne bukmacher są dedykowane nowym klientom, którzy zamierzają dopiero założyć konto w serwisie. Niemniej jednak, dostępne są również kody dla stałych klientów, które można wykorzystać na etapie wpłaty. O ile pierwszy rodzaj kodów bonusowych jest dostępny w sieci, o tyle ten drugi występuje w formie indywidualnych prezentów wręczanych przez bukmachera.

Jakie korzyści może zaoferować bukmacherski kod bonusowy?

plusy kody bonusowe bukmachcer

Każdy legalny bukmacher zachęca klientów do otworzenia konta z pomocą atrakcyjnego bonusu powitalnego. Im lepsze warunki, tym większe szanse, że gracz zdecyduje się na założenie konta w tym właśnie serwisie. Legalni bukmacherzy stale udoskonalają swoją ofertę oraz szukają nowych sposobów na przyciągnięcie zainteresowania ze strony klienta. Kody bonusowe bukmacher oferują zatem kilka rodzajów upominków, w zależności od wybranego przez nas serwisu. Oto najczęściej spotykane opcje:

 • Większa premia depozytowa – popularną promocją powitalną jest tzw. bonus depozytowy, w ramach którego gracze mogą otrzymać premię po zrealizowaniu pierwszej wpłaty. Weźmy przykładową promocję 100% do 1000 PLN, w ramach której pierwsza wpłata zostanie podwojona nawet do 1000 złotych. Kody bonusowe mogą powiększyć dostępną premię depozytową, oferując nam np. premię powitalną 100% do 1100 PLN,
 • Większy zakład bez ryzyka – w ramach zakładu bez ryzyka, nowi klienci mogą obstawić zakład nie martwiąc się o swoje środki. W razie przegranej, zostaną one zwrócone na konto. Kod promocyjny może zaoferować wyższy zakład bez ryzyka, czego przykładem jest promocja u bukmachera eWinner. W standardowej ofercie jest to 100 PLN, natomiast po zastosowaniu kodu 110 PLN,
 • Bonus bez depozytu – Dużą popularnością cieszą się bonusy bez depozytu. W ramach tej promocji gracze mogą otrzymać środki za samo zarejestrowanie konta, bez konieczności wpłacania pieniędzy. Jest to freebet, który pozwoli bezpiecznie obstawić pierwszy zakład. Np. w STS wszyscy klienci mogą otrzymać 25 PLN w ramach tej promocji. Po zastosowaniu kodu jest to 29 PLN.

Bukmacherzy mogą zastosować wiele innych upominków, które sprawią, że zastosowanie kodu promocyjnego okazało się opłacalną inwestycją z perspektywy gracza. Duża konkurencja na rynku sprawia, że legalne serwisy bukmacherskie stale prześcigają się w kreatywnych i ciekawych promocjach. Warto zatem być na bieżąco i sprawdzać, jakie kody promocyjne bukmacher oferują serwisy, w których nie mamy jeszcze konta.

Gdzie można znaleźć aktualne kody promocyjne?

Jak już mówiliśmy, kody promocyjne bukmacherzy są udostępniane na stronach partnerskich, takich jak ZawódTyper.pl. Tylko w nielicznych sytuacjach bukmacher publikuje kod na swojej stronie. Na szczęście, znalezienie kodów rejestracyjnych w sieci jest wyjątkowo proste i zajmuje kilka minut. Co więcej, czas trwania promocji nie jest ograniczony do konkretnej liczby rejestracji, w związku z tym, każdy zdąży wykorzystać dostępny kod. W naszym serwisie dostępne są kody bonusowe bukmacher do większości legalnych serwisów bukmacherskich w naszym kraju. Możesz zatem wybrać promocję dostosowaną do swoich oczekiwań.

W jaki sposób wykorzystać kod promocyjny u bukmachera?

korzystanie z kodów bonusowych buk

Sposób wykorzystania kodu promocyjnego może się nieznacznie różnić w zależności od wybranego serwisu. Niemniej jednak, w większości przypadków operacja wygląda bardzo podobnie. Kody bonusowe bukmacherzy są zazwyczaj publikowane obok linków prowadzących do serwisu bukmacherskiego. Pierwszym krokiem jest skopiowanie dostępnego kodu, a następnie przejście do formularza rejestracyjnego z pomocą dołączonego linku. Proces rejestracji w serwisie bukmacherskim zajmuje zaledwie kilka minut. Koniecznie pamiętaj o tym, aby wkleić posiadany kod w odpowiednie okienko formularza tworzącego konto gracza. Poniżej akceptujemy również regulamin promocji.

Wykorzystanie kodu w trakcie rejestracji otwiera drogę do ekskluzywnej oferty promocyjnej dla nowych klientów. W zależności od tego, jakie atrakcje oferują kody bonusowe bukmacher, prezenty możemy otrzymać już po rejestracji konta (bonus bez depozytu), a także po dokonaniu pierwszej wpłaty (premia depozytowa lub zakład bez ryzyka). W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że niektóre kody bonusowe bukmacherzy można aktywować dopiero w momencie ustawień wpłaty w serwisie. Jest to jednak rzadkość. Przeważa sposób z kodem wykorzystywanym przy rejestracji nowego konta.

Czy kody bonusowe są niezbędne, aby otrzymać prezent?

Legalni bukmacherzy oferują standardową ofertę powitalną, z której mogą skorzystać wszyscy nowi klienci rejestrujący konto w serwisie. Aby otrzymać taki prezent, nie jest wymagany żaden kod. Z pomocą bonusowych kodów można jednak otworzyć sobie drogę do ekskluzywnej oferty powitalnej. Jak już mówiliśmy, może to być większa premia depozytowa, dodatkowy bonus bez depozytu lub wyższy zakład bez ryzyka. Kody promocyjne bukmacherzy nie są zatem obligatoryjne do otrzymania prezentu powitalnego, ale zwiększają jego wartość i dlatego warto z nich skorzystać.

Najlepsze kody promocyjne u bukmacherów – na co zwrócić uwagę?

kody promo bukmacher

Stare i mądre powiedzenie głosi, że nie wszystko złoto, co się świeci. Bardzo często znajduje ono zastosowanie także w aspekcie promocji bukmacherskich. Do dyspozycji graczy pozostają różne kody bonusowe bukmacher oferujące zróżnicowane prezenty na start. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać satysfakcjonującą i opłacalną ofertę? Oto najważniejsze kwestie:

 • Forma bonusu – w tej kwestii wiele zależy od indywidualnych oczekiwań gracza. Niektórzy wolą większą premię depozytową, podczas gdy inni typerzy bardziej doceniają zakład bez ryzyka,
 • Łączna wartość prezentów – dostępne w sieci kody promocyjne bukmacher bardzo często oferują nam kilka prezentów na start. Dopiero po zsumowaniu wszystkich składowych oferty powitalnej możemy ocenić całkowitą wartość promocji,
 • Warunek obrotu – tylko nieliczne promocje bukmacherskie oferują nam środki bez konieczności obrotu. Większość bonusów oferuje jednak pieniądze, które można wypłacić dopiero po spełnieniu warunku obrotu. W tej kwestii warto spojrzeć, ile razy należy obrócić kwotę, ile czasu mamy na to zadanie, a także, jakie kupony kwalifikują się do obrotu,
 • Promocje dla stałych klientów – na satysfakcję z obstawionych zakładów bukmacherskich wpływają również promocje dla stałych klientów serwisu. Bardzo często są one istotniejsze od bonusu powitalnego, który możemy wykorzystać tylko raz,
 • Udogodnienia w serwisie – wybierając najlepsze kody promocyjne bukmacherzy powinniśmy zwrócić uwagę na funkcjonalność oraz wygodę korzystania z serwisu. Sprawdźmy, czy wybrany bukmacher posiada wszystkie, interesujące nas udogodnienia, takie jak chociażby: nowoczesna aplikacja mobilna lub funkcja cashout.

Zanim skorzystamy z bukmacherskiej oferty promocyjnej, zawsze powinniśmy poświęcić chwilę na to, aby zapoznać się z regulaminem oraz warunkami skorzystania z danej promocji. Kody bonusowe bukmacherzy bez wątpienia mogą nam zaoferować szereg atrakcyjnych korzyści, niemniej jednak, takie kwestie jak warunek obrotu mają duży wpływ na to, czy promocja finalnie okaże się satysfakcjonująca.

Czy można wykorzystać kilka kodów promocyjnych?

Gracze mogą dysponować kontem w kilku serwisach bukmacherskich. Jest to rzecz całkowicie normalna i często praktykowana. Dysponując kontem w kilku serwisach, zawsze możemy liczyć na najwyższe kursy oraz dostęp do ciekawych promocji okresowych. No dobrze, a czy kody bonusowe bukmacher również można wykorzystać w kilku serwisach? Jak najbardziej tak! Jedynym ograniczeniem jest oczywiście to, że możemy posiadać jedno konto u tego samego bukmachera. Ponadto, kod promocyjny często posiada ograniczenie na gospodarstwo domowe, w związku z tym, osoba mieszkająca pod tym samym adresem może nie otrzymać już prezentów powitalnych.

Biorąc pod uwagę zróżnicowane kody promocyjne bukmacher, warto jest skorzystać z kilku ofert, które najlepiej spełniają nasze oczekiwania. Drobna wskazówka od nas: rejestrację u nowego bukmachera zawsze warto pozostawić na okoliczność ciekawych wydarzeń sportowych. W takiej sytuacji możemy pozyskać dodatkowe środki, które wykorzystamy na szczególnie interesujących nas wydarzeniach. Jednocześnie, warto pamiętać o ograniczeniach czasowych związanych z promocją oraz warunkiem obrotu. Kod promocyjny u innego bukmachera warto zatem wykorzystać dopiero w sytuacji, gdy w pełni zastosujemy już ofertę promocyjną w obecnie używanym serwisie.

Przykładowe kody bonusowe u legalnych bukmacherów

kod bonusowy buk

W naszym serwisie znajdziesz kody promocyjne do kilkunastu legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jak już mówiliśmy, rosnąca konkurencja na rynku sprawia, że serwisy bukmacherskie muszą stale udoskonalać oferty promocyjne adresowane nowym klientom. Poniżej postanowiliśmy wymienić popularne kody bonusowe bukmacherzy, dzięki czemu, przekonasz się w praktyce o korzyściach, jakie może zaoferować ekskluzywny kod promocyjny.

 • STS – w przypadku tego bukmachera gracze mogą otrzymać wyższy freebet bez depozytu. W standardowej ofercie jest to 25 PLN, natomiast kod promocyjny STS pozwoli uzyskać darmowy zakład o wartości 29 PLN,
 • Fortuna – atrakcyjny kod promocyjny posiada w swojej ofercie także bukmacher Fortuna. Tutaj możemy liczyć na wyższy zakład bez ryzyka. Po wykorzystaniu kodu promocyjnego, gracz może obstawić bez ryzyka 600 PLN,
 • Betfan – sympatycy promocji powitalnych z zakładem bez ryzyka powinni zwrócić uwagę na kod bonusowy Betfan, z pomocą którego można otrzymać zakład bez ryzyka 600 PLN,
 • Betclic – ciekawe podejście do tematu reprezentuje bukmacher Betclic. Nowi klienci serwisu mogą liczyć na zakład bez ryzyka 550 PLN. Promocja ta jest jednak obciążona warunkiem obrotu. Kod bonusowy Betclic oferuje natomiast zakład bez ryzyka 50 PLN, ale bez warunku obrotu,
 • Ewinner – atrakcyjny zakład bez ryzyka oferuje swoim klientom także eWinner. W standardowej ofercie jest to 100 PLN, a po wykorzystaniu kodu promocyjnego 110 PLN.

Na chwilę obecną, aktualne kody promocyjne bukmacherzy oferują klientom wyższy zakład bez ryzyka lub dodatkowy freebet, którego nie ma w standardowej ofercie. Nieco rzadziej spotkamy natomiast wyższą premię depozytową, która z kolei wiodła prym kilka lat temu. Niemniej jednak, wciąż możemy liczyć na zróżnicowane oferty promocyjne, dzięki czemu, każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Niedziałający kod promocyjny – jaka jest przyczyna tego problemu?

Niektórzy bukmacherzy skarżą się na niedziałające kody promocyjne bukmacher. Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, niemniej jednak, warto powiedzieć o najważniejszych przyczynach tego problemu. Taki błąd pojawia się najczęściej w sytuacji, gdy gracz próbuje wykorzystać nieaktualny kod promocyjny. W sieci znajdziemy mnóstwo stron, które oferują takie kody, ale rzadko są one aktualizowane. W naszym serwisie zawsze znajdziesz aktualne i zweryfikowane kody bonusowe, dzięki czemu, nie musisz obawiać się o „przeterminowaną” ofertę.

Problem niedziałającego kodu promocyjnego może pojawić się w przypadku osób, które łączą się z Internetem z publicznej sieci wi-fi. W wielu serwisach obowiązuje ograniczenie, w ramach którego kody bonusowe bukmacherzy można wykorzystać raz na gospodarstwo domowe. Nie ma zatem znaczenia, że konto należy do innych osób. Jeśli ktoś łączący się z tej samej sieci, to wykorzystał już kod promocyjny u wybranego bukmachera. Taki problem może się pojawić przy obecnym IP. Tego typu problemy zdarzają się np. w akademikach wyposażonych w jedną sieć. W takiej sytuacji najlepiej jest skontaktować się z bukmacherem i poinformować o problemie lub też, jeśli mamy taką możliwość, zarejestrować konto z prywatnego połączenia.

Czy warto wykorzystać promocyjne kody bukmacherskie?

kody bonusowe bukamcher czy warto

Atrakcyjne oferty promocyjne mogą nam zapewnić udany początek obstawiania zakładów bukmacherskich w nowym serwisie. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy typujemy interesujące nas wydarzenia sportowe. Kody promocyjne bukmacher mogą nam zapewnić ekskluzywny prezent powitalny, niedostępny w standardowej ofercie promocyjnej. A zatem, tak, jak najbardziej opłaca się korzystać z takich kodów. Większy kapitał na początek zawsze oferuje graczom większą swobodę w obstawianiu pierwszych zakładów bukmacherskich.

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Kod promocyjny STSTYPERVIP
Kod promocyjny BETFANTYPERVIP
Kod promocyjny BetclicTYPERVIP / BONUS550
Kod promocyjny eWinnerTYPERVIP

Zwiń

Gdzie znaleźć kod promocyjny do bukmachera?
Kody promocyjne do legalnych bukmacherów możesz znaleźć na wielu portalach partnerskich, takich jak ZawódTyper.pl. W naszym serwisie znajdziesz aktualne kody bonusowe bukmacherzy do kilkunastu legalnych serwisów bukmacherskich w naszym kraju.
Jakie korzyści może zaoferować kod bonusowy?
Kod rejestracyjny w serwisie bukmacherskim może zaoferować ekskluzywny prezent powitalny na start. Zazwyczaj jest to większy zakład bez ryzyka, wyższa premia depozytowa lub dodatkowy freebet otrzymywany za samą rejestrację konta. Kody promocyjne oferują nam zatem prezent ekstra, którego nie znajdziemy w standardowej ofercie promocyjnej.
Gdzie wpisać bukmacherski kod promocyjny?
W zdecydowanej większości przypadków, kody bonusowe należy wykorzystać w formularzu rejestracyjnym przy zakładaniu konta. Okienko może być widoczne pod nazwą: kod promocyjny, kod bonusowy lub kod rejestracyjny. Rzadziej natomiast spotkamy się z serwisami, w których kody promocyjne są realizowane przy pierwszej wpłacie.
Czy można wykorzystać kilka kodów promocyjnych?
U konkretnego bukmachera możemy wykorzystać tylko jeden kod promocyjny na start. Nie ma natomiast żadnych przeciwskazań, aby wykorzystać kody promocyjne dostępne u różnych bukmacherów. Wielu doświadczonych graczy posiada konta w kilku serwisach, aby móc korzystać z najlepszych promocji oraz wysokich kursów na interesujące wydarzenia sportowe.
Dlaczego kod promocyjny nie działa?
Czasami zdarzają się sytuacje, w których kod bonusowy jest odrzucany. Przyczyną najczęściej jest nieaktualny kod. Ponadto, jeśli łączymy się z Internetem przez ogólnodostępną sieć wi-fi, może zadziałać blokada wykorzystania kodów z jednego adresu IP. W takiej sytuacji należy skontaktować się z bukmacherem w celu rozwiązania problemu.