Rybson to jedna z najważniejszych postaci, która wystąpiła na gali Bita Śmietanka 2. Popularny zawodnik e-sportowy i streamer zawalczył z RandomBruce'em. Dowiedz się kim jest Rybson!

Kim jest Rybson?

Kto to Rybson? Kim jest Rybson? Rybson to streamer i profesjonalny zawodnik e-sportowy, który specjalizuje się w grze League of Legends. Rybson gra na pozycji Junglera, czyli według wielu pełni najważniejszą rolę w drużynie.

Jak większość streamerów LoL-a z polskiej sceny jest kojarzony z Xayoo.

Rybson imię i nazwisko

Jak nazywa się Rybson? Streamer i zawodnik e-sportowy znany jako Rybson, tak naprawdę nazywa się Artur Gębicz.

Rybson wiek

Kiedy ma urodziny Rybson? Rybson urodził się 17 listopada 2000 roku, a więc aktualnie ma 23 lata.

Rybson wzrost

Jaki jest wzrost Rybsona? Rybson ma 186 centymetrów wzrostu.

Rybson waga

Przybliżona waga Rybsona wynosi około 80 kilogramów.

Rybson Bita Śmietanka

Rybson zawalczył 16 grudnia 2023 roku na gali Bita Śmietanka 2. Wydarzenie to było organizowana przez Xayoo.

Rybson vs RandomBruce

Podczas gali Bita Śmietanka 2 doszło do walki Rybson vs RandomBruce. Pojedynek odbył się na zasadach K-1. Co ciekawe, Rybson był faworytem tego starcia według bukmacherów. Rybson zgodnie z oczekiwaniami wygrał w drugiej rundzie przez TKO.

Rybson LoL

Rybson jest związany z grą League of Legends od dłuższego czasu. Już od kilku lat gra w LoL-a profesjonalnie. Sam Rybson uważa się za jednego z najlepszych graczy LoL-a w Polsce. Sam bowiem na swoim profilu na Twitchu twierdzi:

Czołowy grajek league of Legends w Polsce

Rybson dziewczyna

Dziewczyna Rybsona ma na imię Oliwia i również streamuje na Twitchu. Zarówno na Instagramie, jak i na Twitchu, można ją znaleźć pod nazwą @avmusia.

Rybson Twitch

Na Twitchu Rybon prowadzi kanał pod nazwą @RybsonLoL_. Zgromadził na nim ponad 300 tysięcy obserwujących. Głównie na jego kanale można zobaczyć jak streamer gra w League of Legends.

Rybson Twitter

Rybson posiada również na Twitterze. Jego konto na tym portalu można znaleźć pod nickiem @Rybson__. Posiada na nim już ponad 100 tysięcy obserwujących.

Rybson Instagram

Rybson na Instagramie prowadzi konto pod nazwą @rybsonlol. Do tej pory zgromadził na swoim profilu ponad 50 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Rybson?
Rybson to tak naprawdę Artur Gębicz.
Z kim Rybson zawalczył na gali Bita Śmietanka 2?
Na gali Bita Śmietanka 2 zawalczył z RandomBruce'em.