RandomBruce to jeden z popularnych streamerów, który należy do grupy Xayoo Industries. Wystąpił on na gali Bita Śmietanka 2. Poznaj szczegóły dotyczące tego streamera!

Kim jest RandomBruce?

Kim jest RandomBruce? Kto to RandomBruce? RandomBruce to streamer, który popularność zdobył na platformie Twitch. Znany jest głównie z prowadzenia transmisji na żywo z gry League of Legends. 16 grudnia zawalczył z innym popularnym streamerem, Rybsonem, na gali Bita Śmietanka 2.

RandomBruce imię i nazwisko

Jak nazywa się RandomBruce? RandomBruce w rzeczywistości nazywa się Aleksander Kardaś.

RandomBruce wiek

Ile lat ma RandomBruce? Streamer w opisie swojego kanału na Twitchu informuje, że ma 28 lat.

RandomBruce wzrost

Wzrost RandomBruce'a to 179 centymetrów.

RandomBruce waga

Przybliżoną wagę RandomBruce'a poznaliśmy przy okazji jego występu na gali Bita Śmietanka 2. Streamer waży około 84 kilogramów.

RandomBruce Bita Śmietanka

RandomBruce na gali Bita Śmietanka wystąpił 16 grudnia 2023. Streamer w swojej walce zmierzył się z Rybsonem, a formułą walki było K-1. RandomBruce przegrał przez TKO w drugiej rundzie.

RandomBruce LoL

Gra LoL, czyli League of Legends, to główny kontent na kanale RandomBruce'a.

RandomBruce ban

RandomBruce bana dostał swego czasu zarówno na Twitchu, jak i w samej grze League of Legends. Na Twitchu streamer otrzymał nawet bana permanentnego, ale jak widać, ostatecznie udało mu się kontynuować działalność na tej platformie. Natomiast ban w LoL-u RandomBruce dostał za MMR/Elo Boosting. Ban trwał 2 tygodnie.

RandomBruce Gwen

W marcu RandomBruce przedstawił na swoich mediach społecznościowych cosplay Gwen. Streamer zapowiedział, że nie jest to jedyny cosplay w jego wykonaniu i zapowiedział kolejne.

RandomBruce Twitch

RandomBruce na Twitchu prowadzi kanał o nazwie RandomBruceTV. Jego poczynania na tej platformie śledzi już blisko 200 tysięcy obserwujących.

RandomBruce Instagram

Na Instagramie RandomBruce'a można znaleźć pod nickiem @aleksander.kardas. Streamer prowadzi zatem Instagrama pod swoim imieniem i nazwiskiem. Jak na razie RandomBruce zgromadził na swoim koncie nieco ponad 10 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się RandomBruce?
RandomBruce nazywa się Aleksander Kardaś.
Z czego znany jest RandomBruce?
RandomBruce to streamer znany z Twitcha.