Natalie Wayne to nowa postać w świecie freak fightów. Kobietę występującą w filmach dla dorosłych postanowiła zakontraktować organizacja Prime MMA. Do jej debiutu doszło na gali Prime MMA 7. Kim jest Natalie Wayne? Ile lat ma Natalie Wayne? Z kim zawalczyła Natalie Wayne na Prime MMA 7?

Kim jest Natalie Wayne?

Kim jest Natalie Wayne? Kto to Natalie Wayne? Natalie Wayne to aktorka filmów dla dorosłych. Popularność zdobyła również dzięki występie w GOATS, a w 2024 roku otrzyma szansę na pokazanie się szerszej publiczności. Natalie Wayne podpisała bowiem kontrakt z organizacją Prime Show MMA.

Natalie Wayne imię i nazwisko

Jak ma imię i nazwisko Natalie Wayne? Natalie Wayne to oczywiście pseudonim kobiety, którym posługuje się w filmach dla dorosłych. Prawdziwe imię i nazwisko kobiety to Patrycja Przytuła.

Natalie Wayne wiek

Dokładna data urodzenia Natalie Wayne nie jest powszechnie znana. Wiadomo jednak, że kobieta urodziła się w 1998 roku, co oznacza, że w tym roku skończy 26 lat.

Natalie Wayne wzrost

Wzrost Natalie Wayne poznamy przy okazji jej debiutu w Prime MMA. Można jednak szacować, że 25-latka ma około 165 centymetrów wzrostu.

Natalie Wayne waga

Waga Natalie Wayne została ujawniona podczas oficjalnego ważenia przed galą Prime MMA 7. Natalie Wayne wniosła na wagę dokładnie 61,4 kg.

Natalie Wayne MMA

Mało kto się spodziewał, że Natalie Wayne zawalczy w MMA. Jednak gdy 25-latka zaczęła zdobywać coraz większą popularność, stało się wręcz pewne, że po Natalie Wayne sięgnie jedna z organizacji freakowych. Tak się rzeczywiście stało i w 2024 zobaczymy debiut Natalie Wayne w MMA.

Natalie Wayne Prime MMA

Podczas gali Prime MMA 6, która odbyła się 21 października 2023 roku, federacja Prime ogłosiła Natalie Wayne jako swoją nową zawodniczkę. Jej debiutancka walka odbędzie się 13 stycznia 2024 roku na gali Prime MMA 7.

Natalie Wayne vs Bouncing Betty

Rywalką Natalie Wayne w jej debiucie w Prime MMA była Bernadeta "Bouncing Betty" Urbańska. Warto również dodać, że dla obu zawodniczek była to pierwsza walka. Ciężko zatem było przewidywać, kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

Pojedynek zakończył się w pierwszej rundzie kontuzją Natalie Wayne.

Natalie Wayne zarobki

Zarobki Natalie Wayne niestety nie są znane. Wiadomo jednak, że głównym źródłem dochodu 25-latki jest działalność w branży dla dorosłych. W jednym z wywiadów Natalie Wayne przyznała, że jej zarobki oscylują w okolicy kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

Natalie Wayne Instagram

Na Instagramie Natalie Wayne prowadzi konto pod nazwą @nataliewayne.official. Do tej pory zgromadziła blisko 70 tysięcy obserwujących.


Kim jest Natalie Wayne?
Natalie Wayne to aktorka filmów dla dorosłych.
Jak nazywa się Natalie Wayne?
Prawdziwe imię i nazwisko Natalie Wayne to Patrycja Przytuła.